dāvana vārda dienāDāvanuServiss.lv ir pazīstamākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā ar zinošu dāvanu ekspertu komandas sastāvu, kas palīdzēs Tev un Taviem draugiem atrast oriģinālas dāvanas, kas atstās perfektus iespaidus un emocijas! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā viena no filiālēm starptautiskam uzņēmumam ActivityGifts. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem dažādas oriģinālas dāvanas katrai dzīves situācijai. Ja lūkojies pēc dāvanas dzimšanas dienā, vārda dienas dāvanas, dāvanas vīrietim, romantiskās dāvanas vai varbūt ko specifisku – šokolādes masāžas, braucienu ar kvardraciklu vai jahtu – ieskaties!

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – šādu dāvanu meklēšana ļoti bieži sagādā diezgan lielas grūtības, jo īpaši tad, ja dāvana jāpiemeklē vienai un tai pašai personai gadu no gada. Izsmalcinātas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, relaksējošas masāžas un skaistumkopšanas procedūras, aktīvā atpūta un mācību kursi – visi šie un vēl vairāk piedāvājumu pieejami Tavai izvēlei! Bet, ja Tev nepieciešamas oriģinālas dāvanas vārda dienā – tā kā vārds ir daļa mūsu personības, ir ļoti patīkami, ka citi par to atceras un apsveic ar kādu īpaši piemērotu dāvanu. DāvanuServiss.lv klāstā ir simtiem oriģinālu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem katrs varēs piemeklēt to īpašo dāvanu- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-varda-diena

Brauciens ar kvadraciklu aktīvai atpūtai pie dabas – brauciens ar kvadraciklu būs dāvana, ko novērtēs jebkurš, jo tā ir izdevība jūsmot par apkārtni un sajust ekstrēmu piedzīvojumu, sēžot uz liela, stabila un vienkārši vadāma kvadracikla. Brauciens ar kvadraciklu liks aizmirsties no ikdienas darbiem, izjust fizisku slodzi, kā arī just apņēmību pēc pievarētajām grūtībām. Visus piedāvātos izbraucienus ar kvadracikliem iespējams apskatīt DāvanuServiss.lv mājas lapas sadaļā “Braukšana”. Izbraucienu vietas – Rīgā un Ādažos, kā siltajos vasaras mēnešos, tā visos gadalaikos, atkarībā no piedāvājuma.

Romantiskas dāvanas – viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv kategorijā “romantiskas dāvanas” Tu ieraudzīsi piemērotas dāvanas romantiskiem brīžiem, romantiskas izklaides un neaizmirstamus iespaidus, kas ilgi sildīs saņēmēja sirdi!  Romantiskas vakariņas, naksņošana, SPA relaksācija un īpaša atpūta divatā – jebkas, ko var vēlēties. Sagatavojies svētkiem jau laicīgi vai pārsteidz mīļoto vienkārši tāpat, uzdāvinot DāvanuServiss.lv dāvanu karti romantiskai atpūtai divatā.

Visu DāvanuServiss.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 1 gads. Dāvanu kartes iespējams saņemt elektroniski jau vienas minūtes laikā savā e-pastā, izņemt karti Riga Plaza un DāvanuServiss.lv birojā, ar kurjera vai pasta starpniecību visā Latvijā. Ienāc www.davanuserviss.lv un aplūko arī citas oriģinālas dāvanas ātri un ērti!

ROMANTISKAS UN AKTĪVĀS ATPŪTAS DĀVANAS – IEGĀDĀJIES INTERNETĀ UN SAŅEM UZREIZ!