romantiska atpūtaTuvojoties svinībām, jubilejām, kāzu jubilejai vai bērnu svinībām, meklē dāvanu idejas? Lai pārsteigtu ar negaidītu dāvanu, vajadzīga laba iztēle un oriģināls dāvanas pasniegšanas forma. Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, kolēģiem un draugiem interesantas dāvanas jebkurām interesēm:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti ģimenēm un darba kolektīviem, iegūstot vārdos neizsakāmas emocijas un neaizmirstamu dāvanu. Visvairāk iepazīt tuviniekus vai draugus var, braucot vienā nedēļas nogales braucienā pa Latviju. Amizants dāvanas risinājums ir laika pavadīšana piedzīvojumu parkā, izbraucienā ar skeletonuun citas spilgtu emociju veicinošanas izklaides.

Mīļotajam cilvēkam jeb atpūta diviem

Nekas nevar būt vērtīgāks par brīdi, ko pavadi kopā ar mīļoto cilvēku. Tādēļ kopīga relaksācija kādā no SPA vai relaksācijas centriem palīdzēs piemirst ikdienu un ļauties kopā būšanai. Interesanta dāvana jubilejās ir hobijkursi, deju nodarbību abonements vai vakariņas kādā no pilsētas populārākajiem restorāniem. Gan Valentīndienā, gada ģimeniskākajos svētkos – Ziemassvētkos, jubilejā vai vienkārši tāpat, izrādot pieķeršanos un interesi.

Dāvanas svinībās visiem

Ja meklē interesantas un amizantas idejas dāvanām, lieki neiespringsti! Atpūta brīvdienās, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras attēls būs aizraujoša dāvana jauniešiem un jautrības cienītājiem. Aizraujošo dāvanu saraksts ir plašāks, tāpēc nekavējies un veic pārdomātu lēmumu. Izplānots pārsteigums un tā sajūsmas izsaucieni ir gaidītākais no dāvināšanas mirkļiem – jo interesantākas un nebijušas dāvanas, jo pacilātāka svinību sajūta.

UNIVERSĀLA DĀVANA SVĒTKOS

Dāvanu kartes ir labs variants tiem, kas nevar izlemt par dāvanas pirkšanu. Lai svinībās uzdāvinātu sen gaidīto, pietiek ar dāvanu karti – šādi ir iespēja izvēlēties, kā to izlietot. Dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ir noderīga dažnedažādos ikdienas mirkļos: bērnu sasniegumu atzīmēšanai, skolu abiturientiem utt. Dāvanu karti var pasniegt krāšņā aploksnē, bet pārsteigumu nodrošina netradicionāls iepakojums.

Sievai, gādīgam vīram, mīļajai vecmammai, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kaimiņiem  – iegādājies praktisku dāvanu!

Romantiska atpūta diviem, SPA, vakariņas un citi dāvanu piedāvājumi