baltezera rehabilitācijas centrsJa gribat pavadīt lielisku nedēļas nogali labiekārtotā viesnīcā skaistā vietā pašā ezera malā, viesnīca Baltvilla būs laba izvēle! Viesnīca Baltvilla – tas ir kas vairāk par jauku vietu, kur lieliski atpūsties ar ģimeni, draugu lokā, vienatnē. Mūsu viesnīcā Jums ir pieejami konferenču zāles, skaistumkopšanas pakalpojumi, Baltvilla restorāns, lieliskas pastaigas. Mūsu viesnīca piedāvā parūpēties par veselību – rehabilitācijas centrs piedāvā tādus pakalpojumus kā sporta nodarbības, fizioterapija, sāls terapija, ergoterapija.

Vēlaties īstenot darbinieku apmācību klusā vietā netālu no Rīgas? Viesnīca Baltvilla būs pareizā izvēle!. Mūsu viesnīcas konferenču zāles ļauj noturēt dažāda līmeņa pasākumus ļoti atšķirīgam dalībnieku dauduzmam. Mūsu viesnīcas konferenču zāles aprīkotas ar mūsdienu gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, audio un video tehniku, tās pielāgojamas dažādiem galdu, krēslu izkārtojumam. Pie mums Jūs varēsiet strādāt ļoti labā darba vidē, jo visas konferenču zāles ir ar dabisko gaismu, ko sniedz liela apjoma logi ar skatu uz priežu audzi.

REHABILITĀCIJAS CENTRS GAN PIEAUGUŠAJIEM, GAN BĒRNIEM

Viesnīca Baltvilla sniedz ne vien viesu uzņemšanas pakalpojumus, bet arī daudz ko citu, piemēram, šeit darbojas Baltvilla restorāns, konferenču zāles, rehabilitācijas centrs. Mūsu viesnīcas rehabilitācijas centrs viesiem sniedz tādas iespējas kā ūdens terapija, klasiskā masāža, fizioterapija. Par savu bērnu veselību jārūpējas jau no mazotnes, tādēļ mūsu viesnīcas rehabilitācijas centrs nodrošina daudzveidīgus pakalpojumus bērniem – jauno vecāku skolu, kustību terapiju mazuļiem, vingrošanu bērniem.

Vairāk informācijas- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/!

FIZIOTERAPIJA VESELĪBAS PROFILAKSEI UN UZLABOŠANAI

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas iekļauj manuālo terapiju, ārstniecisko vingrošanu, speciālas tehnoloģijas. Fizioterapija noder gan veseliem cilvēkiem profilakses nolūkos, gan ir nepieciešama dažādu slimību seku pārvarēšanai. Fizioterapija palīdz tādos gadījumos kā sāpes, tūska, kustību traucējumi, locītavu un muskuļu saslimšanas. Fizioterapija, ko sniedz viesnīca Baltvilla, ietver tādus pakalpojumus kā teipošana, klasiskā masāža, ārstnieciskā vingrošana. Fizioterapija, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, der gan vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai, gan ārstēšanai, gan veselības profilaksei.

BALTVILLA RESTORĀNS – LIELISKA VIETA NEAIZMIRSTAMAI MALTĪTEI!

Baltvilla restorāns ļāuj patīkamā gaisotnē nobaudīt pārsteidzošus, interesantus, gardus ēdienus, kas piederīgi Vidusjūras virtuvei. Viesnīca Baltvilla ļaus Jums baudīt gan lietišķas vakariņas, gan romantisku vakaru, gan atpūtu draugu lokā, jo Baltvilla restorāns piedāvā daudzveidīgas maltītes un iespējas.

VIESNĪCA BALTVILLA – VISAS IESPĒJAS LIELISKAI LAIKA PAVADĪŠANAI

Viesnīca Baltvilla piedāvā lieliskas atpūtas un jaukas laika pavadīšanas iespējas ikkatram – gan grupām, gan individuāliem viesiem, gan konferenču un pasākumu dalībniekiem. Apmeklējiet viesnīcas mājas lapu www.baltvilla.lv un uzziniet visu par visām mūsu atpūtas un veselības uzlabošanas iespējām, kā arī piedāvātajiem pakalpojumiem. Izvēlieties augstākā līmeņa servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Rehabilitācijas centrs Baltezerā