Katrs grib būt labiekārtotā vidē, tomēr telpu uzturēšana ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Tiem, kas vēlas parūpēties par sakoptu vidi savā uzņēmumā, noderīgi būs paklāju un telpu uzkopšanas servisa Berendsen pakalpojumi.

Berendsen noderīgs gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, tur pieejami vairāku veidu pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts mūsdienīgs tualetes telpas aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti . Tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst vairāki produkti kā, piemēram, ziepju dozatori un šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks un drošs variants . Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi. Piedāvājumā pieejams arī paklājs ar gumijas apakšu.

Aprīkojumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izdalās gaisā pakāpeniski . Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētie gaisa atsvaidzinātāji neveic smaku maskēšanu. Tie tās neitralizē. Tāpēc  tualetes telpa smaržos jauki pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts nesatur izplatītos alergēnus.

Savukārt, Berendsen tualetes birste ir ne tikai higiēnisks, bet arī dizainiski gaumīgs risinājums. Ar to  sanitārajās telpās vienmēr būs tīra un higiēniska tualetes birste.  Tualetes birste ievietojama vienreizējas lietošanas tvertnē, kas jānomaina pēc noteikta grafika.  Regulāra nomaiņa un antibakteriālā virsma allaž garantē augstu higiēnas līmeni. Ar gaumīgo dizainu šī tualetes birste lieliski iederas pārējo preču klāstā.

BERENDSEN PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ VIRTUVES DVIEĻI – KVALITATĪVI UN FUNKCIONĀLI

Berendsen sortimentā arī virtuves dvieļi un to serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, ieguvums būs liels – augstas kvalitātes un vienmēr tīri virtuves dvieļi, zemākas kopējās izmaksas un regulāru dvieļu apmaiņu. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies – Berendsen piedāvātie virtuves dvieļi tiek piedāvāti komplektos pa 5 vai 7 gabaliem.

Tas nav viss – pie Berendsen arī maināmo paklāju serviss un mopu noma.

Arī šie pakalpojumi  ir nozīmīgs ieguldījums tīrības uzturēšanā. Berendsen pārstāvji darbojas vairākās Latvijas pilsētās. Kompānijas pārstāvji vienmēr būs priecīgi sniegt konsultācijas par optimālākajiem risinājumiem .

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji un cits higiēnas aprīkojums – viss skaistai videi lielos un mazos uzņēmumos! Ieskaties www.berendsen.lvun uzzini vairāk.

 

PUTU ZIEPJU DOZATORS UN GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI