Nepieciešams roku mazgāšanas līdzeklis, kas ir lēts, efektīvs un viegli lietojams? Izvēlieties Berendsen piedāvātās putu ziepes, kas kopā ar putu ziepju dozatoru nodrošinās ērtu, higiēnisku, videi draudzīgu un ekonomisku roku mazgāšanas veidu. Tas palīdzēs ietaupīt ūdeni, ziepes un laiku, kas parasti nepieciešams roku saziepēšanai.

Putu ziepes ir viens no modernākajiem un ērtākajiem veidiem, kā nodrošināt visas higiēnas prasības tualetē, padarot roku mazgāšanu pēc tualetes apmeklējuma ievērojamu ātrāku. Turklāt putu ziepju lietošana palīdz izvairīties no ziepju traipu veidošanās uz tualetes virsmām pie izlietnes, kā tas bieži mēdz notikt, lietojot citu veidu ziepes.

Putu ziepju lietošana komplektā ar Berendsen putu ziepju dozatoru ir ērta un ekonomiska, jo nodrošina iespēju ar vienu pieskārienu saņemt tieši tik daudz ziepju, cik nepieciešams, lai nomazgātu rokas. Tā kā ziepes jau ir saputotas tualetes apmeklētājiem nav nepieciešams lieki patērēt ūdeni un ziepes, roku saziepēšanai, turklāt putu ziepes ir ļoti viegli noskalot. Berendsen piedāvā arī putu ziepju dozatorus, kas darbojas ar gaismas sensoru – to iespējams lietot tam pat nepieskaroties. Dozators padod precīzu putu ziepju daudzumu katru reizi, kad zem tā ir novietota roka. Viens putu ziepju iepakojums Berendsen putu ziepju dozatorā paredzēts 1250 lietošanas reizēm.

Putu ziepes iespējams iegādāties hermētiski noslēgtos puslitru lielos iepakojumos, ko ir ļoti ērti nomainīt un viegli un droši uzglabāt. Putu ziepju pumpītis ir putu ziepju iepakojuma sastāvā, kas padara to nomaiņu vēl ērtāku. Tāpat tas novērš baktēriju pārnēsāšanas risku, kas varētu rasties netīra putu ziepju pumpīša dēļ.

Vairākas būtiskas putu ziepju priekšrocības, salīdzinot ar citiem ziepju veidiem ir:

  • Tās netek un nesakalst;
  • Putu ziepes nepil un nesmērē tualetes virsmas;
  • Dozatora virsma ir antibakteriāla;
  • Tās ir saudzīgas ādai;
  • Putu ziepes lieliski nomazgā rokas un iznīcina baktērijas.

Berendsen piedāvā putu ziepes ar patīkamu smaržu vai arī bez tās – abu veidu ziepes efektīvi iznīcina netīrumus, vienlaikus nodrošinot saudzīgu roku kopšanu.

Putu ziepes – ērta un ekonomiskas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *