mobīlie žogi, tvora.lvTiem, kuriem dotajā brīdī aktuāls ir sētas jautājums, ieskatieties žogu izgatavotāju “Tvora” sniegtos piedāvajumus. “Tvora” ir firma, kas sniedz labas kvalitātes un izdevīgus dārza žogu un klasiskas koka sētu variantus pēc katra klienta personīgajām vēlmēm. Mājaslapā Tvora.lv varat sameklēt klasiskas koka, metāla, plastmasas veida, akmens un akmens bloku žogu risinājumus, ko kompānijas speciālisti izgatavos konkrēti jūsu teritorijas platībai .

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv atradīsiet dažādus modeļus, kas spēs pasargāt īpašumu, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Klasikas faniem piemērots ir koka žoga risinājums, turklāt tas iederēsies kā lauku teritorijas apvidū, tā arī pilsētvidē. Koka sētas tiek ražotas no Somijas priedes koksnes Thermowood, kas garantē lielu ekspluatācijas laiku . Ja vēlaties žogu ar elegances pieskārienu, izvēlieties metāla sētu no karsti cinkota tērauda. Metāla sētas veidošanā var paredzēt arī akmens žoga Gabioni dekoru vai akcentu.

Ganību, pļavas zonas norobežošanai ieteicams ir jau Amerikā populārais plastmasas žoga risinājums. Tā ierīkošana ir samērā vienkārša, tai skaitā izmaksas zemas. PVC žogs labi pretojas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai iedarbībai un spēj saglabāt labu izskatu pat 50 gadu garumā. Tvora.lv jūs varat izraudzīties iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu žogus. Metāla žogi ļoti labi atbilstoši teritorijas aizsargāšanai no dzīvniekiem un nepiederošām personām.

Uzņēmums ir jomas speciālists ne tikai privātteritoriju, lielu platību žogu izgatavošanā, bet arī atšķirīgu vārtu sistēmas kompleksu izveidē un uzstādīšanā. Bīdāmie, veramie, automātiskie vārti no metāla un koka konstrukcijām pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Ja jums ir radušās neskaidrības par jūsu īpašumam visvairāk piemērotāko risinājumu, interesējieties pie Tvora profesonāļiem, zvanot pa telefonu 67 88 10 43 vai rakstot jautājumu uz info@tvora.lv. Speciālisti no “Tvora” piedāvās piemērotāko žoga risinājumu!

Mobīlo žogu piedāvājumu skaties – http://www.tvora.lv/lv/produkcija/zogi-setas/mobilie-zogi

PLASTMASAS, KOKA U.C. SĒTAS PIE TVORA.LV