kokvilnas paklāji - berendsen.lvŠis uzņēmums jāmin kā viens no zināmākajiem pakalpojumu sniedzējiem Latvijā paklāju servisā. Tā pamata pakalpojums minams plašais paklāju serviss, iespējams nomāt arī mopus, kokvilnas dvieļus un tualetes higiēnas līdzekļus. Neatkarīgi no tā, kādus no pakalpojumu veidiem arī jūs izvēlētos, Berendsen sniegs augsta līmeņa piedāvājumus, kas palīdz ietaupīt laiku un naudu, kā arī parūpēsies kārtību un tīrību jūsu darba vidē!

Mops — kāpēc to izvēlēties?

Bieži vien, izdzirdot vārdu mops, nav skaidrības, kas tad tas īsti ir. Mops — tas ir no speciāla materiāla (kokvilnas dzijas) veidots darbarīks. Ja runājam par materiālu, no kura mops veidots, jāpiezīmē, ka tas ļoti labi savāc praktiski visus putekļus. Turklāt, kas nav mazsvarīgi — tas ir izmantojams praktiski visiem grīdas segumiem: betonam, parketam, linolejam, kā arī koka un flīžu grīdām. Mops, lai gan piesūcināts ar speciālu šķidrumu, kas ļauj efektīvi savākt putekļus, pēc tā izmantošanas grīdu nepadara slapju!

Paklāji Rīgā — plašā izvēlē Berendsen

Berendsen pamatpiedāvājums ir paklāji Rīgā un citviet Latvijā. Paklpojumu izmantotājiem pieejams apjomīgs paklāju klāsts: neilona un kokvilnas maināmie paklāji; ar uzņēmumu firmas zīmēm, uzrakstiem un attēliem izgreznoti paklāji; komforta paklāji, kas uzlabos drošību; svinīgajiem pasākumiem atbilstošie  sarkanie paklāji, kā arī jebkuri citi paklāju veidi, kādus vien varat iedomāties. Paklāji Rīgā un pārējos reģionos pieejami, gan zvanot uz uzņēmuma mājaslapā atrodamajiem telefona numuriem, gan izmantojot ļoti vienkāršo sazināšanās formu turpat saitē Berendsen.lv. Izmantojot šos pakalpojumus,  samazināsiet telpu uzkopšanas izmaksas, turklāt uzlabosiet darba vidi!

Dizaina paklāji ļaus telpām kļūt personiskākām

Dizaina paklāji ir iespēja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu: tie joprojām pilda paklāja netīrumu aizturēšanas un grīdas aizsardzības funkcijas, bet vizuālo tēlu uzlabos vairākas stilistiskās variācijas — ar uzrakstu «Laipni Lūdzam»; dažādām svītrām un rakstiem, klasīšu spēli utt. Tādējādi dizaina paklāji ļauj personalizēt attiecīgo telpu, kā arī uzrunāt jūsu viesus un klientus. Dizaina paklāji ir veidoti, izmantojot neilona šķiedru.

Plaša profila higiēnas preces katrām vajadzībām

Berendsen piedāvājumā atrodams  ne vien mops un paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās — pieejamas arī plaša profila higiēnas preces. Tās ļaus personalizēt attiecīgā uzņēmuma vai mājas tualetes. Tiek piedāvātas arī vairākas specifiskas higiēnas preces, piemēram, konteiners asu priekšmetu savākšanai, kas ļauj bez grūtībām atbrīvoties no šļircēm un citiem bīstamiem priekšmetiem. Izvēloties kādu no 10 piedāvātajiem toņiem, tualetes dizains var tikt izveidots neskaitāmos variantos. Kas nav mazsvarīgi — šīs higiēnas preces iespējams īrēt par patīkamām cenām.

PLAŠA PROFILA GRĪDAS SEGAS UN HIGIĒNAS PRECES ATRODAS BERENDSEN PIEDĀVĀJUMĀ