banketu krēsli pie akuratspasakums.lvKatrs, kurš ir organizējis kādu lielāku vai mazāku pasākumu zina, ka tam nepieciešams piemērots aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu vajadzīgo ir izdevīgi, sevišķi, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tādēļ izdevīgs risinājums būs aprīkojuma noma. Šī iespēja ļaus izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotu aprīkojumu, kā arī ietaupīt laiku un līdzekļus.

Sia ”Akurāts” ir pasākumu aprīkojuma serviss, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu, lampu un cita aprīkojuma nomu un montāžu. Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts sniegtajiem risinājumiem viss izdosies lieliski.

Viens no populārākajiem Akurāts nodrošinātajiem pakalpojumiem ir telts noma. Uzņēmums piedāvā dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem, piemēram, gadatirgiem, pilsētas svētkiem vai kāzām. Piedāvājumā ietvertas 11 dažādu formu un izmēru nojumes, lai būtu iespēja izvēlēties pasākumam piemērotāko . Nojumes noma- izdevīga iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošu telti vai nojumi.

Izvēloties telšu īri pie akurāts.lv, darbinieki palīdzēs ne tikai izvēlēties atbilstošāko risinājumu, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu, demontāžu un aizvešanu.

BANKETU APRĪKOJUMA NOMA- AKURĀTSPASAKUMS.LV

Ja plāno rīkot banketu, vērts laicīgi padomāt par atbilstošu aprīkojumu- banketa galdiem un krēsliem. Ir pieejami arī banketu krēsli.Ja banketi vai līdzīgi pasākumi netiek rīkoti bieži, izdevīgāk būs nepieciešamo aprīkojumu nomāt nevis pirkt.

Ja nepieciešami banketu krēsli , vienkāršākais veids ,kā tos iegūt ir Akurāts banketu krēslu noma. Uzņēmums piedāvā gaumīgus un ērtus banketu krēslus, kas lieliski piestāvēs jebkuram interjeram, apskati plašo piedāvājumu mājaslapā-  http://akuratspasakums.lv/kreslu-noma

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurāts nodrošinātais pakalpojums. Klientiem tiek piedāvāti gan gaumīgi, apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu organizēšanai.

Kas gan ir saviesīgs pasākums, bez atbilstošas skatuves. Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā un pārliecinies, ka tas ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties piemērotāko. Būtiski arī, ka par skatuves montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts darbinieki.

Lai arī kādu pasākumu plānotu, vērsies pie Akurāts komandas, kura piedāvās jebkuram pasākumam piemērotus risinājumus. Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurāts aprīkojuma nomu!

PLĀNO PASĀKUMU? VAJADZĪGO APRĪKOJUMU MEKLĒ AKURĀTSPASĀKUMS