Kā rīkoties situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda? Un līdz algai ir vēl jāgaida, un paziņu lokā nav neviena persona, kas spētu palīdzēt? Neuztraucies, katrā situācijā ir iespējams atrast risinājumu, arī bezizejas. Mums ir risinājums – nepieciešamo naudas summu Jūs varat aizņemties! Pirmais kredīts bez maksas – tas nemaksā neko un ir pieejams arī Jums! Salīdzini labākos ātro kredītu sniedzējus Creditpro.lv

Lai glābtos un risinātu īslaicīgas finansiālas problēmas Jums vispiemērotākais variants būs ātrais kredīts. Ātro kredītu kompanijas piedāvā iespēju aizņemties salīdzinoši nelielu nauda summu, bet tā būs pieteikama, lai atmaksātu kādu steidzamu rēķinu, vai veiktu izdevīgas preces vai pakalpojuma pirkumu. Pirmajā reizē Jums ir iespējams aizņemties vidēji līdz 200 latiem ar atdošanas termiņu uz 30 dienām. Taču atmaksas termiņu ir vienkārši pagarināt. Kredītu atmaksājiet tikai tad, kad būsiet pilnīgi pārliecināts, jo pretējā gadījumā – Jūs varat nonākt situācijā, kad ātro kredītu kompāniju pakalpojumus nāksies izmantot regulāri. Neļauj tukšam naudas makam un bankas kontam izjaukt visus plānus. Rīkojies, rīkojies jau tagad!

Pirmais kredīts bez maksas, tas nozīmē, ka naudas summu kādu aizņemsies, tādu arī būs jāatdod! Nekādas pārmaksas un zaudējumu. Kā arī, lai saņemtu aizdevumu Jums nav jāriskē ieķīlājot kādu no sev piederošajām lietām. Neriskējiet zaudēt savu automašīnu, vertīgu sadzīves tehniku vai pat mājvietu! Kredītu ir iespējams saņemt bez ķīlas, bez papildus galvojuma, ka naudas aizdevs tiks atdots. Ātro kredītu kompānijas Jums uzticas.

Tātad – bez maksas un bez ķīlas. Izdevīgi! Kā arī ātrajiem kredītiem ir vēl pāris priekšrocības! Piemēram, lai aizņemtos nav nepieciešams doties uz kādu konkrētu iestādi, Jums pat nav jāpamet mājas. Viss, kas ir nepieciešams –  internet pieslēgums, bankas konts un mobilais telefons. Izklausās pavisam vienkārši, un, tā tas arī ir.

Nepieciešamo nauda summu Jūs varat iegūt mazāk kā 20 minūšu laikā. Tērē pēc saviem ieskatiem un vajadzībām – ātro kredītu kompānijām nav svarīgi kā Jūs izmantojat kredītu! Taču ātrais kredīts nebūs piemērots, lai cīnītos ar ilgalicīgām finansiālām problēmām. Kredīts Jums nespēs palīdzēt, lai katru mēnesi veiktu lielus maksājumus.

Vien atcerieties, ka naudas summa ir jāatdot laicīgi, vai laicīgi jāveic maksājuma termiņa pagarināšana. Nepārkāp līguma nosacījumus, tas nebūs izdevīgi – tuvākajā nākotnē samazināsi savas iespejas noformēt līzingu vai kredītu.

Apskatīsim populārākās ātro kredītu kompānijas Latvijā, kas pirmo kredītu piedāvā bez maksas, un šo kompāniju prasības – potenciālo klientu portretu:

SMScredit:

– Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām;

– Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem maksājumiem citās kompānijas.

Soho Credit:

– Pirmais naudas kredīts līdz 150 latiem un 30 dienām;

– Kredītu piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā ar „tīru”, „nesabojātu” kredītvēsturi.

VIA Sms:

– Pirmais aizdevums līdz 150 latiem uz 30 dienām;

– Kredītu var saņemt 20 līdz 65 gadus vecas personas;

– Lai saņemtu kredītu, Jums var būt kāds vēl nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi!

Open Credit:

– Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām;

– Kredītu var saņemt 18 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijās.

Ātrais kredīts – tā ir iespēja risināt īslaicīgas finansiālās problēmas. Plašāk par ātro kredītu kompānijām www.creditpro.lv. Mūsu izveidotā kredītu salīdzināšanas tabula Jums palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Aizņemies gudri! Aizņemies atbildīgi!

Pirmais kredīts bez maksas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *