viasms.lv kredīts bez maksasPirmais kredīts bez maksas un ķīlas ir kredīts, ko var saņemt pāris kredītdevēju jaunie klienti. Šis kredīts dod iespēju saņemt aizdevumu, par to nemaksājot. Jums būs jāatmaksā tikpat, cik aizņēmāties, jo kredītam nepiemēro ne gada procentu likmi, ne komisijas maksu, ne citus papildus maksājumus. Vai varat nosaukt vēl lētāku kredītu?

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas:

  • Atdod tieši tikpat, cik saņēmi aizņemoties;
  • Nevar aizņemties lielas naudas summas;
  • Nemaksājot ir iespējams aizņemties tikai vienu reizi.

Bezmaksas aizdevums ir kredīts, kas pieejams bez mēneša procentu likmes un komisijas maksas. Kredīta atmaksas laikā ir jāatmaksā tieši , cik saņēmāt aizņemoties. Tā ir patiešām laba izdevība bez maksas un ķīlas iepazīties ar attiecīgā kredītdevēja darba kvalitāti un ātro aizdevumu nodrošinātajām priekšrocībām. Latvijā strādā pāris ātro kredītu kompānijas, pie kā ir pieejams pirmais kredīts bez maksas un ķīlas.

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas ir ātrais kredīts, līdz ar to tā pieejamais apjoms ir salīdzinoši mazs. Lielākā daļa aizdevēju, kur pieejami aizdevumi bez maksas un ķīlas, pirmajā aizņemšanās reizē neaizdod vairāk par 100 vai 150 latiem, tikai pavisam nedaudzās vietās var saņemt aizdevumu līdz 200 latiem. Līdzīgi kā citi ātrie aizdevumi, pirmais kredīts bez maksas un ķīlas jāatmaksā diezgan ātrā laikā – parasti 30 dienās.

Aizņemoties atkārtoti, pie kāda aizdevēja, parasti ir iespējams saņemt lielāku kredītu. Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas mēdz būt pāris reizes mazāks nekā maksimālais pieejamais apjoms, ko iespējams aizņemties. Tā kā aizdevēja pastāvīgajiem klientiem nav vajadzīgs reģistrēties sistēmā, atkārtota kredīta saņemšana ir vēl ērtāka. Saņemt bezmaksas aizdevumu ganvar tikai vienreiz. Ja aizdevumam pie attiecīgā kredītdevēja pieteiksities vairākas reizes, tam piemēros noteiktu mēneša procentu likmi.

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas pieejams Viasms.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *