Interneta TV - pieteiktiesInterneta televīzija ir viena no mūsdienīgākajām tīklu tehnoloģijām. Turklāt tā ir arī nākotnes televīzija, jo tās iespējas piedāvā skatītājiem būt mobiliem, dinamiskiem, kā arī kļūt par sava laika valdniekiem.

Kvalitatīvāko interneta televīziju visā Latvijā nodrošina valstī vadošais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs „Lattelecom”. Inovatīvos, plaša spektra interneta televīzijas pakalpojumus komerciāli uzņēmums piedāvā kopš 2011. gada pavasara beigām. Un jau šobrīd „Lattelecom” interneta TV iemantojusi lielu popularitāti un televīzijas mīļotāju uzmanību.

„Lattelecom” interneta televīzijai pieteikties var ikviens interneta lietotājs – tas ir pavisam viegli, ātri un vienkārši.

Lattelecom interneta televīzija - 3 dienu izmēģinājums

Vispirms gan jāsaprot, ka interneta televīzija pieejama tikai datorā vai citās ierīcēs, kas atbalsta interneta iespējas. Un lai televīziju varētu skatīties, noteikti vajadzīgs interneta pieslēgums ar minimālo datu pārraides ātrumu divi megabiti sekundē.

Kad interneta pieslēgums nodrošināts, interneta televīzijas tīkotājiem jādodas uz „Lattelecom” mājas lapu un jāreģistrējas kārotajam pakalpojumam.

„Lattelecom” piedāvāto interneta TV jaunie lietotāji trīs dienas var izmēģināt bez pakalpojuma lietošanas maksas, šādai iespējai piesakoties uzņēmuma mājas lapas sadaļā www.lattelecom.tv/akcijas/ielugums, kur jāpiereģistrējas ar Facebook profilu vai e-pasta adresi. Jānorāda, ka pagaidām izmēģinājuma periodam pieteikties iespējams tikai no datora. Visu izmēģinājuma laiku klientam ir pieejamas tās pašas visas funkcijas, kas būtu nodrošinātas, interneta televīziju lietojot par maksu. Tālāk klientam ir iespēja izvēlēties, uz kādu termiņu pakalpojumu abonēt – piekļuve TV kanāliem un TV arhīvam iespējama uz 30, 60, 90 dienām vai lielākā ilgtermiņa, piemēram, uz diviem gadiem. Tiešraides piekļuves abonements stājas spēkā ar tā iegādes brīdi. Lai skatītos „Lattelecom” interneta TV, kas ietver ne vien kanālu tiešraidi un arhīvu, bet arī video nomas saturu, nepieciešams uzņēmuma mājas lapā autorizēties ar „mans Lattelecom” lietotājvārdu un paroli.

Taču pieteikumu interneta TV maksas pakalpojumam var iesniegt ne tikai internetā. Klientu pieteikšanās tiek gaidīta arī uzņēmuma apkalpošanas dienestā pa tālruni 177 (kas paredzēts privātiem klientiem) un 67177177 (kas paredzēts biznesa klientiem vai zvanot no ārzemēm).

„Lattelecom” interneta TV ir tava labākā izvēle!

Kā pieteikties Lattelecom interneta TV?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *