Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu gadadienas , kā arī citi svētki ir daļa no mūsu dzīves. Un, kas gan ir svētki bez dāvanām? Tomēr bieži vien dāvanu iegāde ir sarežģīts process, īpaši, ja gribas uzdāvināt kaut ko, kas vairos patīkamas emocijas, nevis putēs plaukta tālākajā nostūrī. Diemžēl šajā laikmetā, kad visa kā ir daudz, ar kaut ko oriģinālu gaviļnieku pārsteigt kļūst arvien grūtāk. Tāpēc jāmeklē interesantas dāvanas, kas paliks atmiņā vēl ilgi pēc to pasniegšanas. Viena no iespējām ir piedzīvojumu dāvana, kas ļaus gūt neaizmirstamas emocijas.

Šaušana nepiedzīvotām emocijām

Meklējot interesantas dāvanas vīriešiem, jāņem vērā, ka viņiem patīk izaicinājumi. Tieši tāpēc tādi piedzīvojumi kā kartings vai šaušana, ir piemērotas dāvanas vīrietim. Tagad kartings ir daudzu iecienīts – kartings pieejams vairākās trasēs visā Latvijā, kas ik dienas pulcē azartiskus izklaidēties gribētājus. Turklāt kartings var būt laba atpūta kā vienatnē, tā divatā vai pat kopā ar draugiem. Kartings tiek atzīts arī darba kolektīvu vidū. Tiem, kuriem patīk azarts un ātrums, kartings būs lieliska dāvana.

Lai atrastu interesantas dāvanas, vari iedvesmu smelties dāvanu interneta veikalu piedāvājumos – tur var atrast dažādas dāvanu idejas ikvienai gaumei. Piemēram, ja nepieciešama dāvana sievietei, nekļūdīsies, uzdāvinot kādu skaistumkopšanas procedūru. Ja zini dāvanas saņēmējas gaumi, var noderēt arī tādas dāvanu idejas kā dažādu kursu vai semināru apmeklējums vai restorāna apmeklējums. Bet varbūt sen gaidīta dāvana var būt lidojums ar gaisa balonu? Pats būtiskākais – lai dāvana iepriecina un pārteidz!

Vēl viens azartisks piedzīvojums – šaušana, kas arī var būt kā pārsteidzoša dāvana. Mūsdienās dažādās izklaides vietās pieejama gan šaušana ar loku, gan šaušana ar kara ieročiem, tāpat daudzu iecienīta ir šaušana ar arbaletu. Tuklāt šaušana var būt arī daļa no kādas spēles. Arī šaušana ir laba izklaide gan vienatnē, gan lielākā draugu kompānijā.

Protams, labs variants, ja tiek meklētas dāvanas vīrietim, ir ne tikai kartings vai šaušana, bet arī citi piedzīvojumi, piemēram, brauciens ar kvadraciklu vai krosa motociklu, piedzīvojuma parka apmeklējums vai kāda cita atmiņā paliekoša aktivitāte. Iespēju ir daudz – atliek tikai izvēlēties, kuras dāvanas vīrietim būs atbilstošākās.

Dāvanu idejas bērniem

Bet, ja vajadzīgas dāvanu idejas bērniem, kā interesantas dāvanas var kalpot, piemēram, gleznošanas kursi, boulinga ballīte vai ūdens bumbas piedzīvojums – lietas, kas garantē jautrību vai iespēju piedzīvot kaut ko nebijušu.

Dāvanu idejas ir daudz un dažādas – atliek vien izvēlēties piemērotāko. Lieliskas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam būs tās, kas dāvātas ar izdomu un no sirds!

Piedzīvojumu dāvanas lieliem un maziem svētkiem