kredīts bez maksasĀtro aizdevumu kompānija saviem jaunajiem klientiem piedāvā neticami izdevīgu piedāvājumu – pirmais kredīts bez maksas. Tas no zīmē, ka pirmajam aizdevumam nepiemēro ne komisijas maksu, nē mēneša procentu likmi, Turklāt aizdevumu saņemt ir ātri, ērti un vienkārši, jo aizdevumam nav nepieciešama ne ķīla, negalvojums.

Kas ir pirmais kredīts bez maksas?

Pirmais aizdevums bez maksas ir īpašs piedāvājums VIA SMS jaunajiem klientiem. Tas ļauj aizņemties, par to neko nemaksājot, jo aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu. Tas nozīmē, ka jāatdod ir tieši tikpat, cik liels ir aizdevuma apmērs. Vai varat iedomāties kādu vēl izdevīgāku piedāvājumu?

Šī aizdevuma maksimālais apmērs ir līdz 150 latiem un tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Tā ir lieliska iespēja ikvienam, kam steidzami nepieciešami nelieli papildus līdzekļi, jo radušies negaidīti izdevumu, bet līdz algai vēl ir nedaudz jāpagaida. Tāpat aizdevums lieliski noder, lai iegādātos īpaši izdevīgas akcijas preces.

VIA SMS pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams:

  • Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;
  • Vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Bez kavētiem kredītu maksājumiem vai pārkāptām līgumsaistībām.

Kā saņemt pirmo kredītu bez maksas?

Saņemt aizdevumu pie VIA SMS ir ļoti ērti un vienkārši gan uzņēmuma esošajiem klientiem, gan personām, kas piesakās aizdevumam pirmo reizi. Kredīta noformēšanu īpaši ātru un vienkāršu padara tas, ka tam nav nepieciešama ne ķīla, negalvojums. Jums nebūs jātērē laiks un enerģija šo formalitāšu kārtošanai.

Tāpat ļoti būtiski, ka aizdevumus pie VIA SMS ir iespējams nokārtot pat neizejot no mājām – jums nav jādodas uz banku vai citu kredītiestādi. Jūs neierobežo arī ierastais banku darba laiks. Aizdevumu pie VIA SMS ir iespējams saņemt arī darba dienu vakaros un brīvdienās, jo VIA SMS strādā darba dienās no 8.00 līdz 22.00 un brīvdienās no 10.00 līdz 20.00.

Lai saņemtu aizdevumu, jums atliek tikai doties uz VIA SMS mājas lapu, sekojot norādēm reģistrēties, pieteikties aizdevumam un jau pēc dažām minūtēm nauda būs jūsu kontā.

Pie VIA SMS pirmais kredīts bez maksas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *