paterina krediti internetaPatēriņa kredīts internetā ir iespēja realizēt konkrētus dzīves mērķus pat tad, ja visam uzreiz nepietiek līdzekļu. Parasti šie kredīti pieejami vairāku tūkstoša latu apmērā un tie tiek izsniegti uz daudz ilgāku laiku, nekā pašlaik aktuālie ātrie kredīti. Patēriņa kredītam var ērti un ātri pieteikties gan internetā, gan banku filiālēs.
Svarīgākais priekšnoteikums patēriņa kredīta saņemšanai – regulāri ienākumiNoteikumi, lai saņemtu patēriņa kredītu:

• Nepieciešami regulāri ienākumi, kas kalpo kā galvenais kredīta nodrošinājums. Katrā bankā noteiktais minimālais ienākumu līmenis var būt savādāks. Turklāt, iespējams, ka banka pieprasīs arī izziņu, piem., par pēdējo 6 mēnešu ienākumiem.
• Nepieciešams būt vismaz 18 gadus vecam, jo Latvijā ir aizdevēji, pie kuriem patēriņa kredīts internetā pieejams jau no 18 gadiem.
• Jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vai vismaz pilsonim ar derīgu uzturēšanās atļauju, kas ļauj strādāt Latvijā.
• Nepieciešama pozitīva kredītvēsture.

Izsniedzot kredītu, bankas pievērš uzmanību arī tam, vai persona ir jau esošs bankas klients un vai tā alga tiek pārskaitīta uz viņu banku. Ja tā nav, tas nenozīmē, ka persona nesaņems kredītu. Tomēr jārēķinās, ka var būt pieejama mazāka kredīta summa, nekā piedāvāts.

Patēriņa kredīta galvenais pluss – zemas procentu likmes un garš atmaksas termiņš

Patēriņa kredīti parasti tiek izsniegti uz termiņu no dažiem mēnešiem, līdz pat vairākiem gadiem. Latvijā pieejami patēriņa kredīti ar atmaksu pat līdz 120 mēnešiem. Pats atmaksas termiņš ir atkarīgs arī no izvēlētās kredīta summas, kas nosaka, cik ilgā laikā var tikt veikta kredīta atmaksa. Parasti cilvēki izvēlas ilgāku atmaksas termiņu, jo tas nozīmē mazākus ikmēneša maksājumus – tātad vairāk brīvas naudas saviem ikmēneša tēriņiem.

Pozitīvs īpašība, ko sniedz patēriņa kredīts internetā ir tas, ka tam pieteikties iespējams neizejot no mājām, turklāt parasti pieteikumiem internetā netiek piemērotas komisijas maksa. Tomēr pats kredīta noformēšanas process visticamāk būs jāveic bankā, kur būs nepieciešama personas pase un dokuments, kas apliecina pēdējo mēnešu ienākumus (ja tāds tiek pieprasīts). Pozitīvi ir arī tas, ka patēriņa kredītiem parasti ir zemas procentu likmes, vidēji 20% – 25% gadā, kas nozīmē, ka īstermiņa var aizņemties īpaši izdevīgi.

Apmeklē Comparo.lv un uzzini daudz jaunas informācijas par kredītiem un citiem finansu jautājumiem!

Patēriņa kredītam vari pieteikties arī internetā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *