Latvijas uzņēmums SIA “123Drivers” strādājot ar Amitours London ir devis darba vietas teju 100 šoferiem no Latvijas – šis projekts Latvijā jau guvis apzīmējumu neticams latviešu veiksmes stāsts Londonā. Amitours London ir augstākās klases transporta pārvadājumu uzņēmums – klientiem Londonā nodrošina biznesa klases servisu. Kompānijas pazīšanās zīme ir jaunas, melnas Mercedes automašīnas un kvalificēti, komunikabli un solīdi ģērbti autovadītāji ar lietišķās etiķetes zināšanām.
Šobrīd Amitours London strauji un mērķtiecīgi aug – teju ik nedēļu uzņēmuma komandai piebiedrojas jauni šoferi, un šogad darbinieku skaits sasniegs 100. Ik dienu autovadītāji ar darba mašīnām veic pārvadājumus gan no visām Londonas lidostām, gan pa visu pilsētu. Garantija Amitours servisa kvalitātei ir arī uzņēmuma klienti – Latvijas Olimpiskās komitejas delegācija, kas bija Londonā Olimpisko spēļu laikā. Sadarbojoties ar Latvijas Vēstniecību kompānija sniedz atbalstu arī grūtībās nonākušiem tautiešiem. Tikmēr grupas “Prāta Vētra” un “Instrumenti”, bieži noalgo Amitours komandu savām koncerttūrēm Londonā un tās apkārtnē, piem., dažādos mūzikas festivālos.
Tā kā uzņēmums paplašinās un darbojas pie liela projekta Londonā, darbā tiek meklēti vairāk kā 500 biznesa klases šoferi. Lai varētu pieteikties darbam Amitours, būtībā ir jāatbilst 3 kritērijiem: nepieciešama B kategorijas vadītāja apliecība, ne mazāk kā 3 gadu braukšanas stāžs un spēja labi komunicēt angļu valodā. Saviem darbiniekiem kompānija nodrošina labu dzīvesvietu, pastāvīgus ienākumus un komfortablu darbu pārvadājot klientus ar Mercedes Benz pasažieru mikroautobusiem. Uzņēmums arī gādā par to, lai ikviens uzņēmumā strādājošais latvietis saglabātu saikni ar Latviju un savām ģimenēm – darba grafiks tiek veidots tā, lai šoferi regulāri varētu aizvadīt atpūtu Latvijā.
Jau vairāk kā trīs gadus Amitours piedāvā augstas kvalitātes pasažieru pārvadājumu pakalpojumus tūristu grupām un individuālajiem ceļotājiem. Šajā darbā ikdiena ir pasažieru pārvadājumi no Parīzes lidostām, ekskursijas uz Versaļu, Fontenblo, Luāru, Normandiju un citiem tūrisma galamērķiem. Slavenākās Francijas vietas ir mūsu autovadītāju ikdienas galamērķi!
Sekojot klientu pieprasījumam, AMITOURS jau trīs gadus strādā arī Nicā – slavenākajā Francijas kūrortpilsētā. Šeit populārākais pakalpojums ir transports no lidostas, ekskursijas Nicā un apkārtnes pilsētās.
Nicā un Parīzē notiek autovadītāju apmācība un praktiskā pārbaude pirms darba uzsākšanas Londonā. Nicā un Parīzē autovadītājs apgūst komunikācijas prasmes ar klientiem, darbu ar navigācijas ierīcēm, maršrutu plānošanu, atskaišu veidošanu un citas darbam nepieciešamāsprasmes un zināšanas.
Ikviens, kas domā, ka šāda veida darbs varētu būt viņiem piemērots, var iegūt sīkāku informāciju par darbu personāla atlases uzņēmuma mājas lapā – 123drivers.lv vai sūtot e-pastu uz info@123drivers.lv.

Sīkāka informācija: http://www.apollo.lv/zinas/neticams-latviesu-veiksmes-stasts-londona/539622

AMITOURS – pasažieru pārvadājumi Eiropas lielākajos tūrisma gala mērķos