Vasara ir karsts gadalaiks, kad vieni steidz baudīt sauli, ballītes, dažādus pasākumus brīvā dabā, bet citi savukārt svētkus rīkot. Tas ir brīdis, kad atpūtas industrijas uzņēmumiem darbi kūsāt kūsā un ir jāpiesaista dažādi nomas pakalpojumi. Ja vajadzīgs pasākuma inventārs, viens no variantiem ir ieskatīties Akurats.lv piedāvājumā. Uzņēmums izveidots 2005.gadā un īsā laikā kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Uzņēmuma piedāvājumā , piemēram, nojumes noma, zvaigznes telts, iespēja īrēt galdus un krēslus. Tātad – tā ir iespēja nomāt tieši konkrētajam pasākumam nepieciešamo aprīkojumu.

ZVAIGZNES TELTS – EFEKTĪVA FESTIVĀLOS, SPORTA SPĒLĒS UN PRIVĀTĀS BALLĪTĒS

Brīvdabas pasākumos var noderēt nojumes noma, kas ir efektīvs risinājums, jo laikapstākļus nav iespējams paredzēt. Taču nojumes noma palīdzēs noorganizēt svētkus tā, lai tie būtu izdevušies neatkarīgi no jebkādiem apstākļiem. Akurats.lv nomā pieejamas 11 dažādu izmēru un formu teltis un nojumes. Tās var iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdu, gan arī bez tās.

Ja svarīgi ir piesaistīt apkārtējo cilvēku uzmanību, tad noderīga būs zvaigznes telts. Zvaigznes telts ir skaistā zvaigznes formā veidota divkrāsu telts. Dzeltenā un pelēkā krāsa kontrastē un pievērš apkārtējo uzmanību gan sporta pasākumos, gan jebkurās citās svinībās. Zvaigznes telts uzstādīšana aizņems tikai 15 minūtes, bet tā spēs nosegt 50 kvadrātmetrus lielu platību.

GALDI UN BĀRA KRĒSLI TAVAI ŠĪS VASARAS KARSTĀKAJAI BALLĪTEI

Tiek nodrošināta arī plaša galdu noma. Kompānija ir padomājusi par dažādu pasākumu specifiku. Ikviens spēs piemeklēt savam pasākumam ērtāko un atbilstošāko inventāru.  Pieejami apaļie banketu galdi, stāvgaldi, gaismas un LED galdi. Klientu ērtībām pieejama ir ne tikai galdu noma, bet arī to operatīva piegāde un uzstādīšana.

Kad vieta sagatavota, galdi uzklāti, atliek tikai parūpēties par ērtu sēdēšanu pasākuma laikā. Par neatņemamu sastāvdaļu gan kāzās, gan dzimšanas dienas ballītēs ir kļuvuši bāra krēsli. Bāra krēsli ļauj ietaupīt vietu, ir ērti pārvietojami un stabili sēdēšanai. Vasarā palielinās arī apmeklētāju skaits kafejnīcās un restorānos. Uzņēmumam jābūt rezerves plānam, kā savietot visus klientus. Pieredze rāda, ka papildus iznomāti bāra krēsli ir lielisks risinājums, lai klienti vienmēr būtu apmierināti.

Lai šīs vasaras pasākumi paliktu atmiņā paliekoši un unikāli, to organizēšanā viennozīmīgi ir jāiesaista profesionāļi ar lielu pieredzi. Akurats.lv komanda ne vien iznomās, bet arī konsultēs un atradīs vispiemērotāko aprīkojumu. Nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma, bāra krēsli un vēl citi risinājumi gaida Tevi pie Akurats.lv. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru, lai klientiem sniegtu pašus labākos risinājumus. Tiekamies šīs vasaras labākajos pasākumos!

PASĀKUMU INVENTĀRA NOMA LATVIJĀ UN CITĀS BALTIJAS VALSTĪS