naudas pārskaitījums uz LietuvuJa vēlaties pārskaitīt naudu izdevīgi uz kādu pasaules valsti, izmantojiet Transfergo sniegtos pakalpojumus un pārskaitiet naudu izdevīgi! Gluži tāpat kā banku pārskaitījumi, arī kompānijas Transfergo.com pārskaitījumu pakalpojumi ir ātri, ērti un uzticami. Ļoti daudzi cilvēki dzīvo ārzemēs, kā arī daudziem ir palikuši radi Latvijā, un ir nepieciešams pārskaitīt naudu dzīvošanai. Kā to paveikt vislabāk?
KĀDUS PAKALPOJUMUS SNIEDZ NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJA TRANSFERGO.COM?
Šīs kompānijas pakalpojumi lieti noderēs cilvēkiem, kuri strādā ārvalstīs, kā arī ikvienam, kurš vēlas pārskaitīt naudu uz ārvalstīm. Tieši tāpēc TransferGo piedāvā naudas pārvedumus, kas būs ērti un noderēs ikvienam, kurš atrodas ārzemēs un vēlasnosūtīt naudu.. Izmantojiet Transfer.com sistēmas pakalpojumus un reģistrējieties bez bezmaksas. Ja vēlaties nosūtīt līdzekļus – reģistrējieties TransferGo mājas lapā bezmaksas. Ja darījums būs veiksmīgs, Jūsu līdzekļi tiks ieskaitīti diennakts laikā.
KĀPĒC JĀIZMANTO NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Jums vairs nevajadzēs izmantot salīdzinoši neizdevīgos banku pakalpojumus – kompānija nodrošina tādus pašus drošības standartus, kādus sniedz jebkura komercbanka. Ņemiet vērā, ka TransferGo ir licencēta mazu maksājumu iestāde un un tās darbīgu rūpīgi pārrauga Apvienotās Karalistes Finanšu pakalpojumu iestāde.
KĀ VISĒRTĀK IZMANTOT KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Vietējo pārskaitījumu veikšanai: Jums vispirms būs nauda uz kompānijas Apvienotās karalistes bankas kontu, kur 24 stundu laikā nauda tiks izmaksāta. Kompānija garantē drošību, tāpēc ietaupiet un veiciet naudas pārskaitījumu daudz ērtāk. Par firmas darbību rūpējas un to uzrauga AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
Ņemiet vērā, ka lai veiktu vietējos pārskaitījumus, Jums nauda jāpārskaita tikai no sava bankas konta. Lai garantētu drošību – TransferGopārskaitījumus var veikt tikai no sava personīgā bankas konta. Naudas pārskaitījumi no citu personu kontiem netiek veikti. Ja maksājums ir ticis nosūtīts no cita bankas konta, tas tiks atgriezts atpakaļ nosūtītājam.
UZ KĀDĀM VALSTĪM IESPĒJAMI NAUDAS PĀRVEDUMI AR KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMIEM?
Kompānija piedāvā dažāda lieluma starptautiskos naudas pārskaitījumus no UK uz Lietuvu, kā arī Latviju, Lietuvu, Poliju un Igauniju. Šobrīd klientu vajadzībām TransferGo kompānija nodrošina iespēju veikt naudas pārskaitījumus no Eiropas Savienības uz Apvienoto Karalisti, kā arī tuvākajā laikā tiks ieviesti arī daudzi citi piedāvājumi.
Naudas pārvedumi ir bijuši pieejami jau ilgi, jo tā ir laba iespēja un veids, kā nepieciešamības gadījumā ātri saņemt nepieciešamos līdzekļus. Ja nevēlieties lieki riskēt un vēlaties ietaupīt finanses un laiku, lietojietTransferGo piedāvājumus – ātrus, ērtus un pats galvenais – lētus starptautiskos naudas pārvedumus.
VAI VARBŪT LABĀK NEVEIKT PĀRSKAITĪJUMU UN PĀRVADĀT SKAIDRU NAUDU?
Ja nevēlieties lieki riskēt un vēlaties ietaupīt laiku, līdzekļus, lietojietTransferGo piedāvājumus – ātrus, lētus starptautiskos naudas pārvedumus.
TransferGo nepieprasa nekādas slēptās pakalpojuma izmaksas. Ietaupiet savu laiku un finanses – izmantojiet šīs kompānijas sniegtos pakalpojumus. Jāuzsver, ka šīs firmas pakalpojumi ir pasaulē atzīti, ērti lietojami un ļaus Jums ietaupīt laiku. Svarīgi minēt, ka pakalpojums ir pieejams arī dažādiem uzņēmumiem. Nepieciešamības gadījumos Jūsu kompānijām naudas pārskaitījumi no ārzemēm maksās tikai GBP 1. Atvieglojiet savas ikdienas gaitas ar stabiliem, ērtiem un drošiem naudas pārskaitījumiem! Izmantojiet iespēju un bez liekas kavēšanās pārskaitiet vajadzīgos līdzekļus saviem tuviniekiem. Šīs kompānijas sniegtie pakalpojumi būs viegli pieejami jebkura vecuma cilvēkiem. Ja Jums ir radušies jautājumi, rakstiet e-pastu – hello@transfergo.com. Kompānija nodarbojas ar Jūsu personīgo naudas pārskaitījumu veikšanu, caur Jūsu paša bankas kontu. Kompānijas piedāvājumi ir lēti un vienkārši visa vecuma klientiem.
NOZĪMĪGI!
Dibinātā kompānija TransferGo ir reģistrēta Apvienotajā Karalistē (AK) kā mazu maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kura darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās informācijas drošības standartiem. Tās uzņēmējdarbību regulē AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un uzrauga AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
Transfergo.com kontaktinformācija
TransferGo Ltd adrese:
9th floor, 107 Cheapside
EC2V 6DN
Londona, Lielbritānija.
Tālruņa nummuri: +44 13 2980 1033 un +371 678 59 665
E-pasta adrese: hello@transfergo.com

Pārskaiti naudu no UK uz Lietuvu ar TranserGo