Hiperhidroze ir iedzimta slimība, kas skar tos, kuri cieš no tās emocionālā, sociālā un funkcionālā līmeni. Jums vajadzētu būt laimīgam par to, ka ir vairākas atšķirīgas metodes, ko varat izmantot, lai cīnītos ar pārmērīgu svīšanu. Katrai ārstēšanai būs dažādas sekas atkarībā no problēmas nopietnības.

Tagad galvenais iemesls, kas ir atbildīgs par pārmērīgu svīšanu un izskaidro tās klātbūtni ir simpātiskā nervu sistēma. Simpātiskā ķēde ir autonoma nervu sistēmas daļa, ko Jūs nevarat kontrolēt. Ir divas autonomās nervu sistēmas daļas – simpātiskā un parasimpatiskā. Šīs sistēmas ietekmē Jūsu asinsspiedienu, satraukuma līmeni un sirdsdarbību.

Jomas, ko parasti skar hiperhidroze, ir rokas, kājas un paduses. Mazāka pacientu grupa cieš no svīšanas uz sejas un padusēs. Ir bijuši dažādi ārstēšanas līdzekļi, kas ietver augu izcelsmes zāles, krēmus, iekšķīgas zāles un botoksa injekcijas.

Ir daži cilvēki, kuri svīst stresa brīžos, kas varētu būt saistīts ar darbu, finanšu stresu vai eksāmenu stresu. Daži arī svīst naktī pat tad, ja ventilators pūš vēsu gaisu un cilvēks guļ bez segas. Citi svīst tikai tad, ja atrodas siltā vidē. Bet kā Jūs varat pateikt, kad izdalītais sviedru daudzums ir pārāk liels? Vienkāršs pārmērīgas svīšanas izskaidrojums ir tas, kad tā sāk Jūs apgrūtināt un rada stresu. Tā parasti sākas pusaudžu vecumā un parasti notiek uz rokām, kājām un padusēs. Ir vairāki dažādi nosaukumi doti hiperhidrozei atkarībā no tā, kur sviedri parādās:

  • Padušu hiperhidroze: padušu svīšana
  • Plaukstu un pēdu hiperhidroze: Svīšana uz pēdām vai plaukstām

Sāciet dzīvot veselīgi, apskatiet pretsviedru dezodorantus un pretsviedru līdzekļus, kā arī apmeklējiet ģimenes ārstu, lai apturētu svīšanu!

Pārmērīgas svīšanas cēloņi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *