Mūsdienās nozīme bieži ir katrai minūtei, un arvien vairāk cilvēku dod priekšroku tiešsaistes pakalpojumiem – īsākam ceļam pie mērķa. Ar interneta starpniecību var gan iepirkties un apmaksāt rēķinus, gan izmantot kreditēšanas pakalpojumus.

Ātrie kredīti ir pieejami no jebkuras vietas, kur vien ir interneta pieslēgums, turklāt aizdevums tiek pārskaitīts klienta bankas kontā mazāk nekā pusstundas laikā. Lai pieteiktos aizdevumam internetā nav nepieciešami ne ķīla, ne galvojums, tā ka, ja situācija jāatrisina nekavējoties, ātrie kredīti var būt noderīgi.

Nebanku kredīts ir noderīgs risinājums, ja papildu nauda ir vajadzīga. Daudzās situācijās banku kredīti var būt nepieejami, jo tie ir apjomīgi un paredzēti lieliem, nopietniem pirkumiem. Savukārt ātrais kredīts ir piemērots neatliekamu rēķinu apmaksai, medikamentu un citu svarīgu preču iegādei, steidzamam remontam. Taču ņemiet vērā, ka ātrais kredīts ir nepiemērots luksusa preču un dāvanu iegādei un nepārdomātiem tēriņiem. Vairāk uzzini Kredits7 mājaslapā!

Atbildīga aizņemšanās – obligāts nosacījums

Pirms aizņemšanās ikvienam jāizvērtē sava maksātspēja! Ātrais kredīts ir paredzēts cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem un aizdevuma izmantošanas mērķim jābūt nopietnam. Jebkurš ātrais kredīts nozīmē tēriņus jau nākamajā mēnesī vai nedēļā, tāpēc aizdevumam nevajadzētu pārsniegt 20-40% no mēneša ienākumiem: algas, stipendijas, pensijas u.c.. Aizdevējam ir tiesības nepiešķirt aizdevumu, ja prasītā summa ir neadekvāta norādītajiem ienākumiem. Vienmēr objektīvi izvērtējiet savu situāciju – ja bez ātrā aizdevuma situācija kļūs sliktāka, piemēram, būs jāmaksā liela soda nauda, ātrais kredīts var būt noderīgs.

Svarīga informācija par aizdevumiem

Pozitīva kredīvēsture parasti ir neatņemams kredīta piešķiršanas nosacījums. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti internetā ir pieejami cilvēkiem bez kavētām parādsaistībām un nesegtiem aizdevumiem. Kredītvēsturi ietekmē ne tikai kreditēšana, līzinga pakalpojumi un ātrie kredīti internetā, bet arī citi rēķini, soda kvītis u.tml. Rūpējieties par savu kredītvēsturi, lai īstermiņa kredīts tiktu Jums piešķirts! Detalizētu informāciju par prasībām un kredītlīguma nosacījumiem var atrast nebanku kredītdevēju mājaslapās. Turpat būs pieejams kredītlīgums un kredītu kalkulators, kas aprēķina kopējo atmaksas summu un procentu apjomu. Ātrie kredīti internetā ir paredzēti atbildīgiem aizņēmējiem, tāpēc vienmēr izvērtējiet savas iespējas laikus segt parādsaistības!

Papildu līdzekļi pamatotā situācijā