Kreditēšanas pakalpojumi mūsdienās ir pieejami ne tikai bankā, bet arī pie nebanku aizdevēja. Tā saucamie ātrie kredīti ir ieguvuši popularitāti, pateicoties salīdzinoši vienkāršam pieteikšanās procesam.

Ja uz banku cilvēki ierdodas, lai pieteiktos hipotēkai vai citam ilgtermiņa aizdevumam, tad ātrie kredīti tiek noformēti tiešsaistē. Nepametot savas mājas, Jūs varat pieteikties nepieciešamai summai, lai apmaksātu neatliekamus rēķinu un iegādātos svarīgas preces. Lielākoties interneta kredīti tiek piešķirti 15 minūšu laikā un tos var saņemt pieteikšanās dienā.

Īstermiņa kredīts var būt piemērots, ja steidzami jāatrod papildu nauda. Ikdienā var rasties ne mazums situāciju, kas prasa naudu, un atrisināt problēmas var ar iekrājumu palīdzību. Tā kā ātrais kredīts ir pieejams bez tādām papildu prasībām kā ķīla un galvojums, tas ir sevišķi noderīgs, ja papildu summa nepieciešama tūlīt pat. Uzzināt vairāk vari šeit- https://www.kredits7.lv/.

Ienākumu līmenis ietekmē aizdevuma apjomu

Ātrais kredīts ir izstrādāts cilvēkiem ar atbilstošu maksātspēju. Var apdomāt pieteikšanos kredītam, ja bez papildu summas situācija pasliktināsies. Ja Jūs plānojat pieteikties aizdevumam, ievērojiet atbildīgas aizņemšanās principus – aizņemties ja ātrais kredīts ir optimālais rīcības variants, un samērot aizdevuma apjomu ar ikmēneša ienākumiem. Ātrais kredīts parasti tiek izmantots kā aizdevums līdz algai, tāpēc pirms kredīta noformēšanas nepieciešams izvērtēt, vai kredīts nekaitēs Jūsu ģimenes budžetam nākamajā mēnesī.

Kas noteikti jāzina par aizņemšanos

Ātrie kredīti internetā strādā līdzīgi un tiek piešķirti cilvēkiem ar Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja statusu ar regulāriem ienākumiem. Katrs aizdevējs nosaka savas klientu vecuma robežas, taču lielākoties ātrie kredīti internetā ir pieejami cilvēkiem {vecumā} no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams izpildīt arī tādu svarīgu nosacījumu kā pozitīva kredītvēsture. Lai gan galvenie noteikumi ir līdzīgi, kredīti internetā atšķiras viens no otra detaļās. Ātrie kredīti internetā ir dažādi pēc tādiem rādītājiem kā pieejamā summa, komisijas maksa, procentu apjoms, kā arī pēc atmaksas termiņa. Jo vairāk pieejamo kredītu variantu Jūs salīdzināsiet, jo vieglāk būs atrast Jums atbilstošāko piedāvājumu. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!

Papildu līdzekļi neatliekamiem un svarīgiem tēriņiem