Ātrais kredīts vai overdraftsŠis termins varbūt ne visiem ir zināms un liekas svešs. Bet patiesībā ir ļoti vienkārši! Overdrafts – ir arī sava veida kredīts, tikai lai to nokārtotu ir jāierodas bankā un jāparaksta līgums. Jums tiek dots konkrēts kredītlimits. Jūs izvēlaties konkrētu summu, bet tā nav visa jāiztērē, tik cik iztērēsiet, tiek no nākamās algas tiks noņemts nost, tā jūs uzreiz atdodiet parādu un tā visu laiku.

It kā ērts veids, rodas vajadzība, nauda ir jebkurā brīdī. Bet šādā situācijā cilvēks var sākt nejust to cik viņš iztērē un nākamā mēnesī brīnīties, kāpēc tik maza summa paliek pāri no algas un tā katru mēnesi un beigu beigās vairs nezināt, kā tikt ar to visu galā?! Jo vairāk naudas ir, jo vairāk tērējam, tāds nu ir tas pastāvošais likums-cilvēka vajadzībās.

Tāpēc atkal, ātrais kredīts ir izdevīgāks – paņemiet konkrētu summu un ziniet, cik jūs varat atļauties tērēt. Nedomājot par to, ka ja nu gadās pārtērēt. Un turklāt, no algas neviens jums neko neatskaita, atdodiet, kad varat un ja vajag  šo procesu noildzinot, ar pagarināšanas maksu.

Un, protams, lai saņemtu šo overdraftu jums ir vajadzīgs algots darbs, ikmēneša ienākumi. Bet „SMScredit.lv” tādi nav vajadzīgi.

Jebkurā gadījumā ātrais kredīts ir ērtāks veids, jo jums nav jāierodas bankā un nav jāšaubās, vai šo overdraftu atbalstīs. Bet ar ātro kredītu „SMScredit.lv” jūsu pieteikumu uz naudas aizdevumu vairākumā gadījumu atbalstīs un turklāt, tas viss norisināsies ar interneta palīdzību, vienkārši sēžot mājās. Ērti!

Bet, ja tomēr jūsu naudas aizdevums no „SMScredit.lv” liksies par mazu, jūs jebkurā brīdī varat pieprasīt papildsummu, kas tāpat kā pirmā summa, tiek apstiprināta dažu minūšu laikā, un  tāpat pārskaitīta uz jūsu norādīto bankas kontu.

Overdrafts vai ātrais kredīts no „SMScredit.lv”?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *