dāvana vīrietimDavanuserviss.lv ir viens no pazīstamākajiem e-veikaliem valstī, kur ir iespējams izvēlēties dāvanu kartes, kuras sniegs iespēju to saņēmējiem nobaudīt visvisādus pārsteidzošus piedzīvojumus. Ielūkojies online iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv, ja ir nepieciešama dāvanu karte otrajai pusītei vai draugiem – e-veikala preču klāstā ir gan fotosesija draudzenei, gan adrenalīna pilna dāvana vīrietim, gan atpūtu sniedzošas pirts procedūras tādās vietās, kā “Piena muiža” vai Jurmala SPA Hotel. Davanuserviss.lv nodrošinās iespēju nopirkt pārsteidzošu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam bez liekām pūlēm un ērti, pie tam dāvanu kartes dos iespēju adresātam izdzīvot vēl nebijušas izjūtas.

ORIĢINĀLA DĀVANA SEV VAI DRAUDZENĒM – FOTOSESIJA

Viena no iedvesmojošākajām dāvanām sievietei ir fotosesija pie profesionāla fotomākslinieka, jo šāda dāvana ļaus ikvienai dāmai justies kā foto modelei. Turklāt fotosesija var tikt papildināta ar vizāžista pakalpojumiem, kas ļaus sievietei justies tik tiešām skaistai. Turklāt fotosesija ir domāta ne obligāti tikai vienam vien cilvēkam – fotosesija ir forša dāvana arī draugu grupām, kas grib sevi iemūžināt. Tāpat fotosesija var būt jautra pirmskāzu ballīšu sastāvdaļa. Ja jūti, ka fotosesija ir īstā dāvana arī Taviem draugiem un radiem – ienāc Davanuserviss.lv un iegādājies attiecīgās kategorijas dāvanu kartes.

Uzzini vairāk- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-virietim!

NEBIJUŠAS IZJŪTAS – ĪSTĀ DĀVANA VĪRIETIM

Ja meiteni pārsteigt ar pārsteidzošu dāvanu karti varētu būt samērā viegli, tad dāvana vīrietim daudziem mēdz sagādāt lielākas grūtības. Taču Davanuserviss.lv rūpējas par to, lai īstā dāvana vīrietim būtu atrodama vien ar dažās minūtēs. Piemēram, brauciens ar vučko būs lieliska dāvana vīrietim, kas mīl lielu ātrumu un aizraujošas sajūtas, bet liķiera pagatavošanas apmācības ir laba dāvana vīrietim, kam patīk lietas pagatavot paša spēkiem. Ielūkojies Davanuserviss.lv un nešaubīgi atradīsi dāvanu kartes, kas spēs iepriecināt jebkuru Jums tuvu vīrieti.

PIENA MUIŽA JŪSU RELAKSĀCIJAI

Ja gribat uzdāvināt saviem tuviniekiem nomierinošu atpūšanos, tad SPA programmas SPA kompleksā “Piena muiža” būs labākā dāvana. “Piena muiža” sniedz ne vien parastas SPA procedūras, bet arī viesnīcas pakalpojumus, pirts apmeklējumu un ēdināšanu elegantā krodziņā. Turklāt “Piena muiža” mīļi uzņems visu veidu atpūtniekus – no romantiski noskaņotiem pāriem līdz pat lielām ģimenēm ar bērniem. Ja esi izlēmis kādu palutināt, tad dāvanu kartes no SPA kompleksa “Piena muiža” ir vislabākā dāvana, ko nopirkt tiešsaistes iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv!

Oriģinālas dāvanas vīrietim!