banketu krēsli akuratspasakums.lvKatrs, kurš saskāries ar kāda pasākuma organizēšanu, zina, ka tam vajadzīgs piemērots aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu vajadzīgo ir izdevīgi, sevišķi, ja pasākumi netiek organizēti bieži. Tieši tādēļ izdevīgs risinājums būs aprīkojuma noma.

Sia ”Akurāts” ir uzņēmums, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu un montāžu. Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts piedāvātajiem risinājumiem tas izdosies lieliski.

Kā minēts, Akurāts piedāvā arī telšu īri. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis, gan arī ievērojama lieluma teltis ar papildus aprīkojumu. Nojumes noma- labs veids kā tikt pie vajadzīgās nojumes.

Izvēloties akurāts.lv telšu īri, darbinieki sniegs ne tikai konsultācijas, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu.

BANKETU APRĪKOJUMA NOMA- AKURĀTS

Ja meklē labus un ērtus banketu krēslus kādam saviesīgam pasākumam, labs risinājums būs krēslu noma. Akuratspasakums.lv iznomātie banketu krēsli ir vienkārši , bet gaumīgi, tāpēc iederēsies praktiski jebkurā interjerā.

Pie Akurāts pieejami gan banketu galdi, gan arī galdi un soli dažādiem citiem pasākumiem. Galdu noma ir izdevīgs risinājums dažādos notikumos un palīdzēs dažādu pasākumu rīkošanā.

Ja pasākumam vajadzīga skatuve, Akurāts ir padomājis arī par to. Piedāvājumā atradīsi saliekamo skatuvi, kas būs efektīvs papildinājums jebkurā pasākumā.

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties piemērotāko. Katrai no skatuvēm ir pakāpieni. Būtiski arī, ka par skatuves montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts .

SIA Akurāts dibināts 2005. gadā, un tā mērķis ir kļūt par lielāko un labāko telšu un cita pasākumu aprīkojuma iznomātāju . Pateicoties lielajai pieredzei, kas iegūta, dažāda līmeņa pasākumos, Akurāts spēj nodrošināt teicamu kvalitāti un efektīvus risinājumus.

Ieskaties Akurāts mājas lapā akurats.lv ,lai iepazītos ar plašo piedāvājumu . Konsultācijas par atbilstošākiem risinājumiem un pilns aprīkojuma serviss- izvēlies Akurāts pakalpojumus.

ORGANIZĒ PASĀKUMU? PIEMĒROTU APRĪKOJUMU MEKLĒ AKURĀTSPASĀKUMS.LV