Optiskais internets tas ir reāls pieslēgums par saprātīgu cenu. Latvijā tas pieejams par zemu cenu un augstā kvalitātē, bet galvenais ir izvēlēties uzticamu pakalpojumu piegādātāju, kāds ir Lattelecom. Lattelecom optiskais internets tiek nogādāts līdz pat interneta lietotāj dzīvoklim, kas nozīmē tikai to, ka ar optisko internetu viņam nenāksies dalīties ne ar vienu citu kaimiņu. Ja optiskais internets tiktu aizvilkts tikai līdz daudzdzīvokļu mājai, tad noteikti būtu daudzi neapmierināti interneta klienti, jo reāli interneta ātrums tiktu izdalīts uz visiem mājas iedzīvotājiem, kā rezultātā interneta pakalpojumu sniedzējs nespētu nodrošināt solīto interneta ātrumu.

Tiklīdz mājās ir ievilkts optiskais internets par problēmām, kuras sagādāja lēns internets var aizmirst. Filmas, mūzika, liela izmēra faili ar Lattelecom optisko internetu tiek lejupielādēti pāris minūtēs. Tāpat var skatīties augstas kvalitātes interneta TV datorā bez aizķeres un baudīt ātra interneta priekšrocības. Optiskais internets atvieglo dzīvi un taupa laiku. Piesakies Lattelecom internetam jau tagad! Piesakoties onlainā papildus bez maksas interneta ierīkošanai var ietaupīt piesakot pakalpojumu internetā.

Papildus internetam piesaki arī interaktīvo TV, kas ir digitālā televīzija ar virkni papildpakalpojumiem, kas ļaus ierakstīt iemīļotās pārraides, ļaus skatīties TV sev iemīļotā laikā izmantojot papildpakalpojumu TV arhīvs utt. Ideāls variants ir pietikt optisko internetu ar ātrumu līdz 100 Mbit/s un interaktīvo televīziju ar kuru nekad nebūs garlaicīgi.

Optiskais internets Latvijā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *