interneta pieslēgumsKo tur slēpt, ir svarīgi, lai internets būtu ātrs, stabils un kvalitatīvs un cenu ziņā draudzīgs ģimenes budžetam. Vēl viens svarīgs rādītājs ir pieejamība, jo, ja kaut kas nav pieejams, klientam var rasties vilšanās sajūta. Kompānija Lattelecom jau vairākus gadus dara visu, lai paplašinātu optiskā interneta tīklu visā Latvijā. Bet sāksim skaidrot visus faktus pēc kārtas.

Tātad, svarīgi ir zināt, ka optiskā interneta tehnoloģija to padara ārkārtīgi ātru. Lapas ielādējas, filmas lejupielādējas un viss vajadzīgais  ir paveicams ļoti operatīvi. Nepacietīgajiem tiek taupīts laiks, kas paralēli palielina darba efektivitāti. Nenoliedzami – optiskais internets ir drošs un tā savienojums, palielinoties tīkla noslodzei, nepasliktinās. Tā  ātrums var būt līdz pat 500 megabitiem sekundē, kas ir viens no lielākajiem pieejamiem interneta ātrumiem pasaulē. Turklāt Latvijā pielietotā optiskā interneta tehnoloģija ļauj tā ātrumu vēl vairākas reizes palielināt. Vai tās nav lieliskas ziņas?

Līdz 2011. gadam Latvijā Lattelecom bija izbūvējuši 3814 optikas tīklus daudzdzīvokļu mājās, vairāk kā 170 biznesa centros, tajā laikā tika uzsākta arī būvniecība pirmajos privātmāju ciematos. Turpmāko četru gadu laikā optiskajam tīklam plānots pieslēgt vēl ap 85000 dzīvokļu, biroju ēkas un privātmāju ciematu visā Latvijā. Arī 2012. gada laikā, visi darbi ir veiksmīgi tupinājušies. Pašlaik optiskais internets ir pieejams konkrētās Latvijas daļās – Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Darbs pie tīkla paplašināšanas norit nenogurstoši, tāpēc nākotnē tas būs vēl plašāk pieejams visiem, kuri to izvēlēsies kā savu interneta veidu.

Šobrīd Lattelecom piedāvā  saviem klientiem optisko internetu gan komplektos, gan vienkārši internetu pakās. Optiskā interneta cena ir sākot no 9.90 LS mēnesī . Atliek tikai pieteikties un pie Jums ieradīsies meistars un pieslēgs pakalpojumu.  Vienlaicīgi pie optiskā modema var pieslēgt divus datorus, līdz ar to tas ir ērts ģimenei, kurai ir vajadzīgi vairāki datori un internets tiek izmantos īpaši aktīvi.

Ja pagaidām Jūsu dzīves vietā optiskais internets nav pieejams, tad varat pieteikt savu dzīvesvietu kā vienu no apvidiem, kur nepieciešama optiskā interneta tīkla izbūve.

Optiskā interneta pieslēgums visā Latvijā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *