OpenCreditOpen Credit aizdevums līdz 1000 Ls ir ātrais kredīts, ko iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā – ātri, ērti un vienkārši. Tas ir lielisks risinājums brīžos, kad steidzīgi nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Tā kā mēs piedāvājam īpaši izdevīgus atmaksas nosacījumus un iespēju atmaksāt aizdevumu viena gada laikā, ikvienam klientam ir iespēja izvēlēties sev vēlamāko aizdevuma atmaksas grafiku.

Open Credit aizdevums līdz 1000 Ls ir ātrais kredīts, kas paredzēts patēriņa vajadzībām. Mēs piedāvājam aizņemties no 50 līdz 1000 latiem uz laiku līdz 12 mēnešiem. Tas nozīmē, ka ikvienam klientam ir iespējams izvēlēties izdevīgāko atmaksas termiņu, atkarībā no iespējām atdot aizdevumu īsākā vai garākā laika posmā. Mēneša procentu likme aizdevumam līdz 1000 Ls ir atkarīga no aizdevuma apmēra un atmaksas termiņa – jo lielāks kredīta apmērs un garāks atmaksas termiņš, jo mazāka mēneša procentu likme. Tomēr jāpiebilst, ka kredīta kopējās izmaksas ir mazākas, ja to atdod uzreiz un tā apmērs ir mazāks.

Aizdevums līdz 1000 Ls nav pieejams mūsu jaunajiem klientiem, jo, pirmo reizi aizņemoties, mēs izsniedzam kredītu apmērā līdz 200 Ls. Pieejamā kredīta apmērs ir atkarīgs no klienta ienākumu apmēra, kredītvēstures un esošajām kredītsaistībām.

Aizdevumu līdz 1000 Ls noformēt un saņemt ir ļoti vienkārši – esošajiem klientiem atliek tikai norādīt vēlamā aizdevuma summu un atmaksas termiņu internetā, pa tālruni vai ar īsziņas palīdzību. Piesakoties Open Credit aizdevumam pirmo reizi, nepieciešams arī aizpildīt reģistrācijas anketu mūsu mājas lapā un pārskaitīt reģistrācijas maksu viena santīma apmērā.

aizdevums līdz 1000Ls

Lai saņemtu aizdevumu līdz 1000 Ls nav nepieciešama ķīla vai galvojums.

Mūsu piedāvātais aizdevums līdz 1000 Ls pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Kredīta pretendentiem nedrīkst būt negatīva kredītvēsture, tāpat nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Open Credit aizdevums līdz 1000 Ls

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *