online televīzijaAttīstoties tehnoloģijām, līdzi seko arī pakalpojumu sniedzēji, kas nu jau piedāvā arī tādu lietu kā televīziju internetā. Šis pakalpojums ir pieejams pie vairākiem TV projektiem, tomēr ne visi var lepoties ar labu pārraides kvalitāti vai plašu TV kanālu klāstu, turklāt, tiem mēdz būt dārgas abonementmaksas. Tieši tāpēc Latvijas lielākais telekomunikāciju līderis Lattelecom jau kādu laiku piedāvā izmantot priekšrocības, ko sniedz pirmā kvalitatīvā online televīzija Latvijā, kas pieejama par patiesi demokrātiskām cenām.

Online televīzija un tās saturs

Lattelecom piedāvā saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu, kas nodrošina kvalitatīvas izklaides iespējas. Interneta jeb online TV sevī ietver TV tiešraidi, TV arhīvu un video nomu. Televīzijas straumēšana notiek no Lattelecom.TV uz datoru un mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem un planšetdatoriem).

Televīzijas pakalpojumi

  • TV tiešraide – piedāvā populārus informatīvos, izklaides, ziņu, filmu un bērnu kanālus, ko var skatīties internetā. TV tiešraides skatoties no datora, pieejami 30 kanāli. Tikmēr mobilajās ierīcēs pieejami 16 kanāli.
  • Videonoma – piedāvā plašu filmu, koncertu ierakstu, multfilmu klāstu jebkurai gaumei un noskaņojumam. Sekojot līdzi aktuālajiem jaunumiem, klientiem piedāvātais filmu klāsts tiek periodiski atjaunots un papildināts. Visus jaunumus iespējams aplūkot video nomas sadaļā jaunumu katalogā.
  • TV arhīvsLattelecom klientiem, kas TV skatās datorā, ir pieejams ekskluzīvs piedāvājums, LTV1, LT7, LNT, TV5 UN Eurosport kanālu pēdējo piecu dienu raidījumu ieraksti. Šis pakalpojums pieejams bez maksas ikvienam online TV pārraižu skatītājam.

Izmēģinājuma online televīzija

Jauniem klientiem Lattelecom piedāvā izmēģināt TV tiešraides un TV arhīva pakalpojumu 3 dienas bez maksas. Beidzoties izmēģinājuma laikam, skatītājs var iegādāties piekļuvi šiem pakalpojumiem uz šādiem termiņiem: 30, 60 vai 90 dienām. Pēc abonementa iegādes uzreiz vari skatīties TV tiešraides.

Jauniem klientiem atliek vien reģistrēties mans.lattelecom.lv, tikmēr esošajiem klientiem jāautorizējas savā profilā ik reizi, kad plānots izmantot TV tiešraidi, arhīvu vai filmu nomu. Bez tam, video nomas saturam ir 1 līdz 3 valodas, kuras var mainīt jebkurā brīdī, kas padara pakalpojuma lietošanu vēl ērtāku!

Online televīzija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *