soči 2014 focus.lvTevi aizrauj globālie notikumi un gribi būt to epicentrā? Viens no jaunākajiem ziņu portāliem Latvijā publicē labas kvalitātes un tūlītējas ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē.

Ziņu portālā jaunākās ziņas dažādās nozarēs, kā piemēram, jaunākajās tehnoloģijās, sportā, mākslā, kā arī sadzīvē un vēl citām nozarēm, kas katram lapas apmeklētājam ir būtiskas.

JAUNĀKĀS ZIŅAS SPORTA NOZARĒ

Itin visa aktuālā informācija par jaunumiem sporta nozarē, sacensību aizkulises un sportistu karjeras izaugsmi apvienota absolūti sportiskākajā sadaļā Sports.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – interesanti notikumi par dalībnieku gatavošanos un pasaules valstu pārstāvju prognozēm iegūt medaļas. Olimpiskās spēles ir pasaulē lielākās starptautiskās sporta sacīkstes, kurās pasaulē labāko sportistu tūkstoši sacenšas par godalgotām vietām un labākajiem rezultātiem. Sporta sadaļā uzzini, vai kāds no sportistiem Olimpisko spēļu laikā ir īstenojis jaunu personīgo vai pasaules rekordu.

Sporta ziņu jaunumos gan par disciplīnu laureātiem, pasaulē jau zināmu sportistu veikumu, rekordiem, gan par mūsu valsts sportistu cīņām un triumfiem.

UZZINI AUTO JAUNUMUS LAICĪGI

Auto ziņās atradīsi jaunāko informāciju par auto nozari, kas būs lietderīgas kā tagadējiem, tā arī potenciālajiem autobraucējiem un visiem auto entuziastiem. Auto ziņu galvenā būtība ir informēt sabiedrību par izmaiņām, jaunumiem un aktuālo informāciju auto nozarē un transporta tematos.

Te tu varēsi atrast ne tikai izzinošu un pamācošu ziņu materiālu, bet arī izklaides ziņas.

PAREDZAMAIS LAIKS TURPMĀKAJĀM DIENĀM

Lai zinātu, kāds laiks gaidāms nedēļās izskaņā, aplūko laika ziņas!

Aplūko laika ziņu prognozi galvaspilsētā un citās Latvijas pilsētās (Ogrē, Jelgavā, Jēkabpilī u.c.) , kā arī sīkāku laika prognozi Latvijai nākamajām četrām dienām. Laika ziņu sadaļā allaž atradīsi izvērstu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev būs vērtīgi, izplānojot ģimenes nedēļas nogali bez negaidītiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Vai diena būs bez nokrišņiem, vai tomēr debesis klās mākoņi, noskaidro detalizētajā laika prognožu atvērumā, kur ir norādīts mākoņu daudzums.

Olimpiskās spēles Sočos 2014 un citi jaunumi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *