OCTA (arī octas apdrošināšana) ir sauszemes automašīnu turētāju civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana (arī auto apdrošināšana). Lēta OCTA polise atmaksās izmaksas, ko auto īpašnieks ir radījis trešās personas veselībai un/vai kustamajai mantai ceļu satiksmes negadījumā, ko pats autovadītājs ir izraisījis. Lēta OCTA apdrošināšana ir vienmēr vajadzīga ikvienam autovadītājam, kuri ikdienā lieto auto. Iespēja iegādāties octas jeb obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas (ierasti: auto apdrošināšana) zaudējumu atmaksu ir avārijas laikā traumas guvušajam cietušajam, ja minētasi cilvēks nav negadījuma radītājs (octas segs izmaksas). Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, ko jāizmēģina katram. Lai izvēlētos atbilstošāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors” jeb apdrošināšanas kalkulātors- LTAB.lv.

Ar ko īpaša ir OCTA polise un kādēļ tā ir obligāta?

Jāatcerās, ka auto apdrošināšana jeb OCTA (auto apdrošināšana jeb OCTA) atlīdzība netiek segta šādos gadījumos:

ja ceļu satiksmes negadījumā [pie atbildības jāauc vairāki cilvēki, nederēs ne dārga, ne lēta OCTA;

ja zaudējumi rodas kādam citam, kad notika ceļu satiksmes negadījums (octas šādus gadījumu nesedz);

ja zaudējumus radījis ārējs spēks, piemēram, šķemba vai krītošs koks, lēta OCTA nebūs risinājums;

ja izmaksas rodas trešajai personai nepārvaramu apstākļu dēļ – octas (auto apdrošināšana) nesniegs gaidīto.

Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir līdzīgs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Vērts atcerēties, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, kas noderēs katram.

OCTA polise Tavm sirdsmieram un drošībai

OCTA jeb auto apdrošināšana (arī octas polise) tiek piedāvāta, standartlīguma formā, kas ir apdrošināšanas līgums, kas tiek noslēgts attiecībā:

uz Latvijā reģistrētu vai atsavinātu transportlīdzekli (octas polise);

Latvijā nereģistrētu transportlīdzekli (octas polise), kurš aprīkots ar speciālām izsniegtām tirdzniecības numura zīmēm (derēs OCTA polise)

Lai tiktu noslēgta auto apdrošināšana jeb OCTA, nelietots auto pirmkārt reģistrē Latvijā. Nopērciet octas polises (arī lēta OCTA ir iespēja) tikai pie sertificētiem piegādātājiem, jo tas būs lētāk izdevīgāk. Iesakām izmēģināt jauno iespēju “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors”.

Sertificēti apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēji nodrošina ne tikai izdevīgas OCTA polises, bet arī rūpīgu attieksmi un iedziļināšanos klienta vajadzībās, īstenojot pakalpojumu “auto apdrošināšana”. Uzņēmuma atlīdzību eksperti sniegs saistošas konsultācijas un darīs visu iespējamo, lai radusies ķibele neradītu nozīmīgas problēmas Tavā ikdienā. Piepieto iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” tagad!

OCTA polise: pasargās no negadījumiem aktīvā ceļu satiksmē