Izdevīgākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts ieskatīties iizi.lv piedāvājumā. Tur pieejama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta iespējami ātri un neradītu Tev liekus uztraukumus.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam obligāti nepieciešama Octa polise. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik izmaksās Octa polise, nosaka vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis un reģistrācijas vieta. Uzzini vairāk- https://www.iizi.lv/lv/octa-polise!

OCTA LĪGUMU VEIDI

Apdrošināšanas kārtību regulē Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu , kā mērķis ir aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums norāda, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais Octa līgums jeb Zaļā karte.

PĒRC KASKO PIE IIZI.LV

Vēl viens auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta prasība, taču jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir vajadzīga obligāti. Kasko apdrošināšana sniedz to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas gadījumā. Kasko apdrošināšana pieejama ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Iizi.lv var iegādāties arī Kasko. To visvienkāršāk palīdzēs izdarīt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un vienkārši palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma izmaksas. To var izdarīt, ievadot prasītos datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu un citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra iespēja iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

KONSULTĀCIJAS UN DARBSIIIZI.LV STRĀDĀ KLIENTA INTERESĒS

Iizi.lv piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem sniedz atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Vienalga  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks labāko rīcību, lai pēc iespējas mazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, iespējami ātri saņemtu pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Ja vajadzīga apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko un citi apdrošināšanas veidi tieši Tavai situācijai. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators , kā arī citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošinātāja piedāvājumiem.

OCTA līgumu veidi