octa internetāAktuāla auto apdrošināšana? Pērc octa internetā!

Rūpējoties par drošību uz ceļa, ikviena motorizētā transportlīdzekļa īpašniekam ir jāparūpējas arī par piemērotu apdrošināšanu – jānokārto vismaz octa polise, kas arī ir obligāta prasība. Octa apdrošināšana ir īpašnieka vai tiesīga lietotāja atbildība par zaudējumiem, kuri ir radīti trešajai personai ceļu satiksmes negadījuma dēļ.
Kā minēts, octa apdrošināšana ir obligāta visiem transportlīdzekļu īpašniekiem – Octa apdrošināšana sedz zaudējumus, ja transporta līdzekļa vadītājs tos radījis citām personām vai to īpašumam. Ja transportlīdzeklis ir nodots lietošanā citai personai, apdrošināšanas polisi īpašnieka vārdā iegādājas transportlīdzekļa tiesīgais lietotājs. Izraisot ceļu satiksmes negadījumu bez spēkā esošas Octa polises, vainīgajam būs jāsedz cietušajai personai un mantai nodarītie zaudējumi. Ja ir derīga Octa polise, par zaudējumu atlīdzināšanu parūpēsies apdrošinātājs.

Kas nosaka Octa polises izmaksas?

Daudzi, vēloties noformēt apdrošināšanas polisi, izvērtē, cik tā izmaksās. Ja vajadzīga lēta octa, ieteicams salīdzināt vairākas iespējas un tad izvēlēties, kura octa polise ir vispiemērotākā. Jāņem vērā, ka tas, cik lēta octa būs pieejama, atkarīgs no vairākiem kritērijiem, piemēram, apdrošināšanas kompānijas cenu politikas, polises termiņa, transportlīdzekļa tipa, izlaiduma gada , kā arī reģistrācijas vietas. Salīdzināšanu visērtāk un ātrāk veikt internetā – ierakstot octa kalkulatoros prasītos datus, ērti var noskaidrot, kāda ir polises cena. Laba iespēja ir arī octa internetā. Tas nozīmē – kad atrasta lēta octa, to uzreiz arī iespējams iegādāties. Pirms iegādāt octa interneta, gan vajadzētu uzzināt par visiem līguma nosacījumiem un nepieciešamības gadījumā prasīt konsultāciju apdrošināšanas speciālistiem.

Daudzi autovadītāji jau zina, ka lēta octa ērti un parocīgi nopērkama internetā. Taču neskaidrības rodas ar citiem jautājumiem – piemēram, vai octa polise izdrukātā veidā jāņem līdzi, pārvietojoties pa mūsu valsti vai ārpus tās. Atbilde ir- nē, likums vairs nenosaka, ka automašīnā jāievieto uzlīme vai izdrukāts apliecinājums, ka octa apdrošināšana ir nopirkta – tas jau ir redzams datu bāzēs. Savukārt dodoties ārpus Latvijas gan ir nepieciešams rakstveida apliecinājums, ka octa polise tik tiešām ir iegādāta.

Octa internetā – laba opcija, kad nepieciešama auto apdrošināšana

Mūsdienīgi autovadītāji zina, cik izdevīgi ir pirkt octa interneta! Pircēju ērtībām izveidoti apdrošināšanas kalkulatori, kas iesaka, kur pirkt octa interneta! Salīdzini vairākas opcijas, lai nekļūdīgi izvērtētu, kura octa internetā būs piemērotākais variants.
Ja nepieciešama izdevīga automašīnas apdrošināšana, pērc octa internetā – tā ir opcija ietaupīt un izbaudīt citus labumus!

Octa internetā – laba opcija, kad nepieciešama auto apdrošināšana