weststeincardPRIEKŠAPMAKSAS KARTES – MŪSDIENĪGS RISINĀJUMS

Mūsdienās, kad naudu lielākoties glabājam bankā, aktuālas ir arī norēķinu kartes. Bankas kartes ir visai populārs veids, kā pārvaldīt līdzekļus. Taču ir vēl kāds variants – priekšapmaksas kartes.

Mūsdienu dinamiskajā pasaulē ikvienam mūsdienīgs maksājuma instruments, kas ļaus sekot līdzi Jūsu dzīves stilam. Westseincard priekšapmaksas kartes – labākais sabiedrotais, pieejamākā un drošākā skaidras naudas alternatīva, kas spēj pielāgoties visdažādākajām nepieciešamībām. Lietojiet šīs maksājuma kartes iepērkoties, ceļojot, maksājot rēķinus , kā arī citiem ikdienas tēriņiem. Ar Weststeincard MasterCard Jūs pilnībā kontrolēsiet savus izdevumus, jo tērēsiet tik, cik būsiet noguldījis – nekāda pārtēriņa!

VIENKĀRŠI NOFORMĒJAMA, ĒRTI LIETOJAMA

Westseincard norēķinu kartes Latvijā ir ērts veids, kā pārvaldīt savas finanses. Šī nebanku priekšapmaksas karte kalpo kā ceturtais naudas pārnēsāšanas veids, ja Jums jau tagad nauda ir gan bankai piesaistītā bankas kartes un kredītkartes kontā, gan arī skaidrā veidā. Norēķinu kartes ir naudas avots, no kā varēsiet  paņemt tieši tik daudz naudas, cik būsiet tajā iepriekš ievietojuši.

Pateicoties tam, ka Westseincard nebanku priekšapmaksas karte ir ar unikālu lietotāja IBAN kodu, Westseincard nebanku priekšapmaksas karte ļauj saņemt algu, pārdošanas komisijas, kā arī izņemt naudu no elektroniskajiem makiem un maksājumu sistēmām, izmantojot pārskaitījuma iespēju. Turklāt tās ir ne tikai norēķinu kartes Latvijā, bet arī citviet pasaulē.

Westseincard priekšapmaksas kartes Latvijā darbojas standarta MasterCard® tīklā. Priekšapmaksas kartes Latvijā var tikt izmantotas kā jebkura kredītkarte vai debetkarte. Jāpiemin, ka šīs priekšapmaksas kartes Latvijā derīgas trīs gadus no izsniegšanas brīža.

Vienam kontam var būt piesaistītas vairākas priekšapmaksas kartes – klienta rīcībā var būt trīs priekšapmaksas kartes, turklāt, nereti tas ir ērtāk, drošāk un lētāk kā izmantot parastās bankomātu kartes. Līdzīgi kā bankomātu kartes, arī šīs kartes iespējams izmantot ikdienas tēriņu segšanai, tomēr tām ir arī citas priekšrocības.

NODERĪGAS IEPĒRKOTIES UN CEĻOJOT

Westseincard maksājuma kartes piemērotas arī, lai iepirktos internetā. Izmantojot Westseincard maksājuma kartes, pirkumu veikšana online ir droša, un personas dati vienmēr ir aizsargāti. Šīs maksājuma kartes ir lielisks risinājums tiem, kuri novērtē savu privātumu un drošību internetā.

Weststeincard  – norēķinu kartes Latvijā un ārvalstīs. Tās ir piemērotas ceļošanai, ja gribat noteikt savu atvaļinājuma budžetu un neraizēties par tā pārtērēšanu. Jūs varat norēķinu kartes un kontu pārvaldīt no ikvienasikkatras vietas pasaulē, jebkurā brīdī. Ja norēķinu kartes tiek nozaudētas vai nozagtas, iespējams tās bloķēt, izmantojot tiešsaistes kontu, tādā veidā pilnībā aizsargājot savus līdzekļus. Izmantojot Westseincard norēķinu kartes, ceļošana būs daudz ērtāka.|Westseincard – norēķinu kartes Latvijā un arī citur pasaulē, jo noderīgas arī studentiem, kuri ceļo vai mācās ārvalstīs un piedalās apmaiņas programmās. Norēķnu kartes samazina skaidras naudas nozaudēšanas iespēju un ar tām viegli norēķināties ārvalstīs. Vecāki var ērti pārskaitīt finanses bērniem, izmantojot savu kontu un papildu norēķinu kartes. Norēķinu kartes ļauj jauniešiem apgūt finanšu pārvaldību, savukārt vecākiem dot saviem bērniem neatkarību.}

norēķinu kartes latvijā