Pat ja esat izlēmis sarīkot kādu pasākumu ārpus telpām, Jūs taču tapat vēlaties, lai viesi vienmēr justos komfortabli, tādēļ būs noderīga ne vien nojumes īre, bet arī, piem., gāzes sildītāju noma. Garākam pasākumam būs piemērota arī bāra letes noma, kura dos iespēju dzērienus izvietot jebkurā vietā pasākuma teritorijas ietvaros.

Pirmais, ko nebūtu labi aizmirst, ja organizējat brīvdabas pasākumu, ir nojumes īre, tāpēc, ka nevar zināt, kādi būs apstākļi pasākuma dienā. Pie pieredzējušiem pakalpojumu sniedzējiem nojumes īre būs noderīgs un optimāls pakalpojums, tāpēc, ka pakalpojumā tiek iekšā viss no tās transportēšanas līdz montāžai. Nojumes īre būs krietni lētāka par nojumes pirkšanu, bez tam būs iespējams iznomāt noteiktajam pasākumam atbilstošāka izmēra nojumi.

KĀZU TELTS NOMA – GLĪTI UN ARĪ PRAKTISKI

Nereti nojumes īre kļūst par sarežģītu uzdevumu, jo nojume nepieciešama kādam īpašam notikumam, kā piemēram, kāzu ceremonaijai. Kāzu telts noma būs serviss, par ko jādomā īpaši apdomīgi. Tad, ja kāzu telts noma ir veikta profesionāli, visiem pasākuma ciemiņiem būs jauks un silts pasākums. Ļoti izdevīgi ir, ka kāzu telts noma parasti ir ne tik vien tīri nojumes īre, bet papildu arī telts dekorēšana atbilstoši pasākuma svinīgumam.

Piedāvājumu aplūko šeit- http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/

VIESU KOMFORTU PALĪDZĒS PADARĪT LABĀKU GĀZES SILDĪTĀJU NOMA

Lai Jūsu rīkoto pasākumu nespētu nelabvēlīgi sabojāt negaidīts vēsums, ieteicams izmantot tādu pakalpojumu kā gāzes sildītāju noma. Ja nelabvēlīgi laika apstākļi liek Jūsu ciemiņiem justies auksti, vakars var būt neatgriezensiki sabojāts – tādā gadījumā gāzes sildītāju noma spēs glābt kopējo pasākuma atmosfēru. Gadījumā, ja šo aprīkojumu pasūtīsiet pie speciālistiem, tādā gadījumā gāzes sildītāju noma nodrošinās gan gāzes sildītāju piegādi un uzstādīšanu, gan gāzes balonu nodrošināšanu.

IZDEVĪGA IR ARĪ BĀRA LETES NOMA

Gadījumā, ja vēlaties, lai brīvdabas pasākumā tiktu ērti pasniegti alkoholiskie dzērieni, ļoti labs aprīkojuma pakalpojums ir bāra letes noma. Bāra letes noma dos iespēju pasniegt dzērienus jebkur, kur būs nepieciešams – kaut nojumes pašā vidū. Bāra letes noma arī dos iespēju izvēlēties parocīgāko bāra letes novietojumu tā, lai tā izskatītos ne tik vien glīta, bet arī parocīga dzērienu gatavotājiem.

Sadarbojieties ar pakalpojumu nodrošinātaju, kas varēs piedāvāt maksimālo un kā piedāvājumā ir gan nojumes īre, gan gāzes sildītāju noma un bāra letes noma, jo tad iespējams varēsiet dabūt arī labu pasūtījuma apjoma atlaidi!

NOJUMES ĪRE SPĒS PASARGĀT NO ĀRĒJO APSTĀKĻU IETEKMES