NojumesMūsdienās lielākā daļa cilvēku rūpīgi seko līdzi saviem tēriņiem. Tāpēc nevienam nav vēlēšanās izsviest naudu pa labi vai pa kreisi. Tomēr arī laikā, kad finansiālā situācija nav ideāla, ļaudis negrib atteikties no prieka brīžiem, ko sniedz pasākumu sarīkošana saviem draugiem, radiem vai darba kolēģiem. Dažreiz ierastās telpas var izrādīties pārāk mazas, lai varētu uzaicināt visus plānotos viesus, tāpēc nākas meklēt risinājumus, kur meklēt pasākumam piemērotas nojumes?

Nojumes cenas veikalā var dikti pārsteigt. Jums šķiet, ka viens pasākums gadā nav vērts tik lielu izdevumu. Mieru, ne visas cerības ir zaudētas, jo domājot par šādiem gadījumiem ir iespējams īrēt nojumi. Piemēram, īrējot to uz diennakti ievērojami ietaupīs izmaksas, kas citā gadījumā nebūtu iespējams. Dienas līdz gada beigām kļūst arvien īsākas un diennakts tumšais laiks aizņem arvien garākas stundas. Taču tas nevar būt par šķērsli pasākuma rīkošanai, „Akurāts” nojumes un teltis var izmantot jebkurā laikā, jo visās teltīs ir iespēja uzstādīt apgaismes lampas. Tas nozīmē, ka ballēties varēsiet līdz pat rīta gaismai.

Nojumes īre

Protams, nojumes un teltis var būt ļoti atšķirīgas gan tehnisko parametru, gan vizuālā noformējuma un citu rādītāju ziņā. Daudzas standarta izmēra nojumes ir iespējams pagarināt par vairākiem metriem (atkarībā no klienta vēlmēm). Tieši tāpēc „Akurāts” cenšas ņemt vērā visu klientu intereses, tāpēc uzņēmuma sortimentu nojumju nomas ziņā nekādā gadījumā nevar nosaukt par mazu. Piemēram, kādam pasākumam, iespējams, būs piemērotas atvērta tipa nojumes, citam – slēgta.

„Akurāts” piedāvājumā ir gaismas tipa apgaismes lampas (12 cm garumā, 10 cm platumā). Viena šāda tipa gaismas lampa var lieliski apgaismot 10 kvadrātmetri lielu platību. Viss, kas nepieciešams, lai uzstādītu lampu – jānodrošina strāvas padeves iespēja līdz uzstādītās telts atrašanās teritorijai. Turklāt „Akurāts” nojumes vai teltis ir iespējams arī apsildīt. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams ņemt nomā arī sildītājus. Tas nozīmē, ka sarīkot svētkus varēsiet jebkurā diennakts laikā, jebkurā gadalaikā. Lai arī kādi laika apstākļi būtu, tie pasākuma organizatoru nepārsteigs nesagatavotu. SIA „Akurāts” piegādās nojumi paredzētajā laikā un, ja vajadzēs, tad čaklā uzņēmuma komanda veiks arī nojumes montāžas un demontāžas darbus, tāpēc Jums pašiem nebūs nekādu rūpju.

Nojume – veiksmīga āra pasākuma sastāvdaļa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *