maffam freeform mēbelesKrēsli un galdi – tik ierastas lietas ikdienas steigā, ka tās netiek pat pamanītas. Jo krēsls taču ir krēsls, ko gan citu no tā ir iespējams sagaidīt vai kā gan tas varētu pārsteigt? Tomēr, kā izrādās, arī šīs mēbeles var radīt pārsteigumu, dēļ savas neparastās formas un dizaina, dēļ kaut kā tāda, kas tā izceltām paredzētajā vidē.

Uzņēmums Maffam Freeform specializējas neparastu formu un dizainu mēbeļu ražošanā, visiem tiem, kuri nevēlas saplūst ar pūli, bet vēlās kaut ko īpašu, inovatīvu un radošu, kaut ko tādu, kas nebūtu arī visiem pārējiem. Pati mēbeļu ražošanas tehnoloģija ir unikāla visas pasaules kontekstā – mēbeles tiek izgatavotas no vulkāniskās bazalta šķiedras, kura ir ekoloģiska un absorbē vides negatīvo elektromagnētisko starojumu.

Katrai no uzņēmuma mēbelēm ir sava sākotnējā idejas un stāsts. Piemēram, MONO TABLE ir pats pirmais galds Maffam Freeform kolekcijā, tas aicina izbaudīt tā formu, tam, tāpat kā pārējiem kolekcijas galdiem, nav stūru un šis galds ir piemērots gan lielisku pusdienu baudīšanai ģimenes lokā, gan arī vēlām diskusijām kopā ar uzticamiem draugiem. Bet, ja mērķis ir rudenīgs flirts, tad piemērota izvēle ir MINI TABLE, šķietami trausls un smalks, bet pārsteidzoši izturīgs. Ja trūks sarunas tematu, tad šī mēbele noteikti saistīs uzmanību un runas. Vēl ir arī trešais kolekcijas galds – KING TABLE, tas ir mazāks par MONO TABLE, ar unikālu kāju izliekumu.

modernas un kvalitatīvas mēbeles

Ja galds ir izvēlēts, tas ir jāpadomā par krēsliem, lai neparastajam galdam būtu atbilstoša dizaina laika biedrs. Maffam Freeform ražos trīs krēslu grupas – apjomīgie krēsli, smalkie krēsli un krēslus, kuri neiekļaujas nekādos rāmjos un noteikumos.  Apsēžoties uz kāda no šiem krēsliem, ir iespējams izjust iepriekš nepiedzīvotas sajūtas, jo tie ir pavisam citādi nekā cilvēki savos priekšstatos domā par krēsliem un visu ap tiem.

Ja jums mājās vai arī uzņēmumā būs kāda no MaffamFreeform mēbelēm, tās noteikti tiks pamanītas, cilvēki tieksies tās apskatīt. Uzņēmuma produkciju ir iespējams apskatīt un iegādāties Rīgā, veikalos „Comoblue”, „MaffamFreeform” un „Mūzas istaba”. Papildus informācijai ir iespējams apmeklēt mājaslapu internetā:  http://www.maffamfree.com.  Ir īstais brīdis ļauties neparasta dizaina un formas mēbelēm, lai ikdienas rutīnā ienāktu jaunas krāsas!

Visu Maffam Freeform produkciju var aplūkot šeit: http://www.maffamfree.com/lv

Neparastas formas un dizains – Maffam Freeform mēbeles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *