ātrais aizdevums viasmsIkvienam var gadīties situācija, kad steidzami nepieciešamas finanses kādu neplānotu izdevumu segšanai. Ne vienmēr ir iespēja  nepieciešamo naudas summu aizņemties no radiem vai draugiem, tādēļ lieliska iespēja šādos gadījumos var būt naudas  kredīts internetā.

VIA SMS ir populārs aizdevējs, kura piedāvājumā ir dažāda veida aizdevumi- piemēram, naudas kredīts.

Naudas kredīts dod iespēju īsā laikā saņemt līdz pat EUR 1500 lielu naudas summu. Šāds aizdevums īpaši noderēs, kad plānots realizēt kādus apjomīgākus plānus- piemēram, veikt mājokļa remontdarbus . Ja runājam par termiņiem- maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš ir 12 mēneši.

Naudas kredīts ir izdevīgs risinājums arī tad, ja nauda vajadzīga steidzami. Vairs nav jātērē laiks kredītiestāžu rindās – noformē naudas kredītu internetā sev ērtā laikā .

Naudas kredītu savu mērķu īstenošanai var saņemt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Lai pieteiktos aizdevumam, nepieciešams bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, mobilais telefons un pieeja internetam.

Naudas kredīts internetā piedāvā iespēju saņemt nepieciešamās finanses tieši pareizajā brīdī. Vienkāršā kredīta noformēšana kredītu padara pieejamu gandrīz ikvienam.

VIA SMS NAUDAS AIZDEVUMS

Naudas aizdevumi ir noderīgs risinājums ikvienā situācijā . Kā minēts, arī VIA SMS piedāvā dažāda apmēra aizdevumus, lai ikviens varētu izvēlēties sev piemērotāko.

VIA SMS piedāvājumu klāstā ietilpst ne tikai ilgtermiņa naudas kredīts, bet arī īstermiņa variants – naudas aizdevums līdz algai. Šis aizdevuma veids sevišķi piemērots, ja nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Naudas aizdevums pieejams ātri un vienkārši- tikai 15 minūšu laikā.

Ātrais aizdevums pieejams uz termiņu līdz trīsdesmit dienām. Maksimālā summa, savukārt, ir 500 eiro. VIA SMS jaunajiem klientiem piedāvā īpaši izdevīgu iespēju- pirmo kredītu bez maksas.

 VIA SMS darba laiks ir katru dienu no 8 rītā līdz 22 vakarā. Ātrais aizdevums tiks izsniegts  aizdevēja darba laika ietvaros. Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/!

NAUDAS KREDĪTS INTERNETĀ – IZDEVĪGS RISINĀJUMS DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS