aizdevumsKur dabūt finanses neparedzētiem tēriņiem

Plānojot personīgo budžetu, nereti rodas jautājums, kā realizēt visus savus plānus. Viena no iespējām ir veidot iekrājumus. Taču, kā zināms, arī tas ne vienmēr ir risinājums, jo ar iekrātajiem līdzekļiem situācijas atrisināšanai var arī nepietikt. Bet, ko darīt, ja atbilde nepieciešama pēc iespējas ātrāk? Par labu atbildi var kļūt aizdevums. Visizdevīgākais aizdevums, protams, būs, ja tiks lūgts draugiem, radiem vai kaimiņiem. Tiesa, šāds aizdevums ietvers arī atskaites par to, kādam mērķim tas tiks tērēts. Tieši tāpēc bieži daudz ērtāka iespēja šķiet ātrie kredīti. Naudas aizdevumi internetā šobrīd pieejams pie dažādiem nebanku kredītdevējiem.

Ātrie kredīti tiek izmantoti visdažādākās situācijās, jo ir salīdzinoši ērti noformējami. Turklāt – ātrie kredīti šobrīd pieejami pie dažādiem nebanku aizdevējiem.

Lai ātrais aizdevums attaisnotu uz to liktās cerības, tas jāizvēlas gudri. Katrā ziņā būtiski salīdzināt vairāku kredītdevēju piedāvājumus, lai izdarītu labāko izvēli. Mēģinot saprast, kurš ātrais aizdevums būs piemērotākais, jāpievērš uzmanība tādiem faktoriem, kā – pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš, procentu likme , kā arī citi līguma noteikumi.

Kā neapjukt plašajā kredītu sortimentā? Aizdevuma apmērs

Pirmkārt, jānoskaidro, cik liels naudas aizdevums vajadzīgs. Kādam , iespējams, pietiks ar salīdzinoši mazu summu, kādam – vajadzība būs lielāka. Ātrie kredīti spēj apmierināt visas prasības.

Procentu likme

Procentu likme ir galvenais faktors, kas jāvērtē, noformējot kredītu. Procentu likmes pie dažādiem kredītdevējiem ir atšķirīgas, tāpēc svarīgi salīdzināt vairākus piedāvājumus. Īpaši izdevīgs piedāvājums sagaida tos, kas aizņemas pirmo reizi – nereti naudas aizdevumi tiek izsniegti bez pievienotas komisijas maksas. Tas ir nozīmīgs ietaupījums, jo pēc noteiktā termiņa jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma. Jāpiemin, bez procentiem tiek izsniegti tikai tie ātrie kredīti, kuru atmaksas termiņš nepārsniedz 30 dienas.

No cik gadiem var saņemt aizdevumu

Vērā ņemams fakts ir arī vecuma ierobežojums. Vecums, no kura visbiežāk ātrais aizdevums tiek izsniegts, ir 20 gadi. Taču ir arī aizdevēji, kuru piedāvājumā naudas aizdevums internetā arī no 18, 19 vai 21 gada vecuma.

Izskatot aizdevuma pieteikumu, aizdevējs uzmanību pievērš tādiem faktoriem kā kredītvēsture un ienākumi. Lai ātrais aizdevums tiktu veiksmīgi piešķirts, kredītvēsturei jābūt pozitīvai, bet ienākumiem – pietiekamiem, lai varētu atmaksāt aizdevumu.

Atbildīgas aizņemšanās pamatprincipi

Taču jāņem arī vērā, ka naudas aizdevumi ir atbildība, tāpēc tos būtiski noformējot atbildīgi.

Lai kredītu bez sarežģījumiem varētu atmaksāt, izvērtē savas iespējas uzņemties šīs saistības. Piemēram, ja nepieciešams īstermiņa naudas aizdevums internetā, tas būs jāatmaksā tuvāko mēneša laikā. Lielāku naudas summu iespējams atmaksāt ilgākā laika posmā, veicot ikmēneša maksājumus.

Naudas aizdevumi var noderēt dažādos brīžos, jo pieejami pat tad, kad nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk. Taču jāņem vērā, naudas aizdevumi paredzēti tikai neplānotu tēriņu gadījumā. Lai ātrais aizdevums neradītu problēmas, aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju.

Naudas aizdevumi internetā šobrīd pieejams pie dažādiem nebanku kredītdevējiem.