virtuves iekārtasVIRTUVES IEKĀRTAS – PĀRBAUDĪTI INTERJERA RISINĀJUMI NO RIPO

 

Ja šobrīd būvējat vai iekārtojat savu māju, un aktuāli kļuvuši dekoratīvās apdares materiāli vai mēbeles, der ielūkoties interjera un mēbeļu salona RIPO piedāvājumu klāstā. Balkonu iestiklošana un margas vai virtuves mēbeles un aizkari – katram interesentam atradīsies ērti un inovatīvi varianti.

Iegādājies virtuves iekārtas ērtai ēdiena pagatavošanai

 

Virtuves iekārtas nodrošina ērtu ediena pagatavošanu un baudīšanu. Ja virtuves iekārtas tiek izvēlētas atbilstoši virtuves platībai, tās ne tikai ekonomē telpu, bet padara to mājīgu un tajā pašā laikā modernu.

 

Iebūvētie skapji un bīdāmās durvis – organizācija un privātums ikkatrā mājoklī

 

Lai uzskatāmi nošķirtu telpas vai to konkrētas daļas, plaši izmantots paņēmiens ir bīdāmās durvis. To daudzveidība ļauj durvis pielietot dažāda veida telpu vajadzībām. Bīdāmās durvis iespējams pielietot gan garderobes un istabu nišu,  kā arī starptelpu norobežošanai. Par starptelpu durvīm ērti var kalpot gan bīdāmās durvis, gan piekārtās durvis.

 

Visērtākais veids drēbju un mantu novietošanai ir iebūvētie skapji. Tādus var ierīkot pie sienām visā platumā , tāpat iebūvētie skapji labi ietilps arī ailēs. Nodalījumu kārtība un bīdāmās durvis gādās, lai iebūvētie skapji būtu piemēroti atšķirīgām telpām un ērti ikdienas lietošanai.

 

Ar īpašo izstrādāšanas struktūru veidotās RIPO virtuves mēbeles garantēs augstu noturību un elastību. Tā, piemēram, katra klienta prasībām tiks nodrošinātas ekoloģiski tīras un kvalitatīvas virtuves mēbeles tieši no rūpnīcas, ievērojot uz klientu vērsto pieeju .

 

Tapetes un aizkari telpas skaistumam

 

Tapetes un citi sienu klājuma materiāli ne vien veic praktiskas funkcijas, bet arī gādā par telpas saskaņotību un cilvēka omu telpā. RIPO  pārstāvētas nīderlandiešu kompānijas “Eijffinger” izlaidumu tapetes. Konkrētās tapetes ir atšķirīgas no citiem ražojumiem – pielietojot visdažādākos zīmējumus un pārņemot pilnībā visu krāsu toņu paleti, kolekcijas ir radītas visiem noskaņojumiem.

 

{Aizkari ir interjera dekoratīvais instruments, ar kuru iespējams attīstīt telpas saskanīgumu. RIPO aizkari iegūstami savā rīcībā kopā ar visu servisu – dizaineru palīdzību, šūšanu), tāpat  uzstādīšanu.

 

Margas un balkonu iestiklošana – drošība un komforts

 

Mūsdienīgs paņēmiens lodžiju nošķiršanai ir alumīnija margas. RIPO piedāvā metāla margas, kas sastāv no tērauda un ir noturīgas pret nokrišņiem , kā arī iespēju izstrādāt margas pēc privāta pasūtījuma.

 

No  laika apstākļu tiešas ietekmes aizsargās balkonu iestiklošana. Bezrāmju iestiklošana ļauj balkonu atdalīt, vienlaikus saglabājot vizuālo plašumu. Ja ir grūti saprast, kura varētu būt atbilstošākā sistēma  Jūsu miteklim, palīdzēs RIPO eksperti, gādājot, lai balkonu iestiklošana sagādātu visas priekšrocības.

 

RIPO mūsdienīgie risinājumi un ērtie dizaini ar kvalificēto darbinieku atbalstu ļaus attīstīt tādu interjeru, par kādu jau ilgu laiku domāts. Ienāciet www.ripo.lv un izvēlieties personalizētās mēbeles un interjera risinājumus!

 

 

Nāc un iegādājies virtuves iekārtas, kas ražotas tepat Latvijā ripo.lv