Mobilie telefoni līzingāSen noskatīts mobilais telefons, taču nevari atļauties vienā reizē maksāt pilnu summu? Nekas, jo interneta veikalā 1a.lv tu telefonu varēsi iegādāties līzingā, uz atmaksas termiņu līdz pat 36 mēnešiem. 1a.lv atradīsi 12 mobilo telefonu ražotājfirmu lieliskos produktus.

Preces 1a.lv līzingā var saņemt jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 70 gadiem, kā arī citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas, aizdevuma summa: no 50Ls līdz 4500Ls uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Pirmā iemaksa – 0 procentu, iespēja atlikt pirmo ikmēneša maksājumu uz 3 mēnešiem un pēc preces iegādes 3 mēnešus nemaksāt par līzingu ne santīma. Lai noformētu līzingu būs nepieciešami personas apstiprinoši dokumenti.

1a.lv mājas lapā mobilos telefonus atradīsi preču kategorijā: telefoni – mobilie telefoni. Lai atrastu savu jauno telefonu, izmanto filtru. Meklē pēc ražotāja: 1a.lv piedāvā 12 dažādu ražotāju produktus, tostarp Iphone, BlackBerry un Nokia. Meklē pēc telefona tipa, SIM karšu atbalsta, foto kameras specifikas, operētājsistēmas, galvenā ekrāna izmēra vai bezvadu interneta iespējām.

Līzinga cenas var mainīties atkarībā no izvēlētās kompānijas. Piemēram, 1a.lv piedāvājumā ir APPLE IPHONE 5 16GB BLACK MD297, kura cena ir Ls 423, bet līzingā uz 36 mēnešiem telefons maksās LS 19. 48. Bet HTC ONE M7 32GB SILVER, kas īpaši iepriecinās ar savu augsto multivides kvalitāti, maksā Ls 467, bet līzingā uz 36 mēnešiem – Ls 21.50.

Kad vajadzīgais modelis ir izvēlēts, seko norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējies klients, taču reģistrējoties, nākamreiz praktiskāk varēsi iepirkties, kā arī piedalīties 1a.lv izlozēs un akcijās. Par precēm vari norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu. Ja prece pasūtījuma brīdī būs 1a.lv noliktavā, tā tev tiks piegādāta divu dienu laikā. Kad pirkums būs noformēts, 1a.lv uz tavu e-pastu atsūtīs pirkuma apstiprinājumu. Papildus informācijai pieejami tālruņi 67428800, 67428801. Ieskaties 1a.lv piedāvājumā – tur atradīsi sadzīvei un birojam noderīgu tehniku, apgaismojumu, klimata iekārtas, preces skaistumam,tūrismam un atpūtai.

Iegādājies mobilo telefonu līzingā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *