Mobilie telefoniJa ģimenē ir bērni, neizbēgami pienāks tas brīdis, kad vairs nevarēs ignorēt viņa vēlmi iegūt savā īpašumā mobilo telefonu. Ja agrāk mobilos telefonus vecāki iegādājās bērniem vidusskolas vecumā, tad tagad, lai bērns vienmēr būtu zvana attālumā, mobilie telefoni ir bērniem pat no sākumskolas vecuma. Turklāt, ja šķiet, ka jau sev izvēlēties telefonu ir diez gan sarežģīti, tad telefona izvēle bērnam var būt vēl laikietilpīgāks process.

Cik daudz līdzekļu izdot par pirkumu?

Ideālā gadījumā vēlams iegādāties bērnam telefonu, kas nav pārāk dārgs un tā nozaudēšana vai sabojāšana nebūs nekas traģisks, piem., cenā līdz 50 latiem. Bieži vien vecāki šo periodu, kad bērnam jāiegādājas telefons, izmanto par labu sev – iegādājoties sev jaunu mobilo telefonu, bet savu veco telefonu atdodot bērnam, protams, ja vien pats mazais neceļ pret to pretenzijas.

Ja gadījumā telefons nepieciešams pamatskolas vecuma bērnam, kam parādījusies vēlme iegūt savā īpašumā stilīgas lietas un ir vēlme izcelties starp pārējiem, vislabāk noskaņoties uz pilnīgi jauna telefona pirkumu (bet tas nenozīmē, ka būs jāizsviež kaudze naudas).

Kur atrast kvalitatīvus mobilos telefonus par saprātīgu cenu?

Mūsdienās mobilo telefonu piedāvājums vārda tiešā nozīmē ir vienkārši milzīgs – no vienkāršiem telefoniem zvanīšanai līdz funkcionāliem un moderniem viedtālruņiem saziņai, interneta lietošanai u.tml. Diez vai bērna pirmajam telefonam ir obligāti jābūt iPhone viedtālrunim. Pat, ja ir vēlme pēc viedtālruņa, to iespējams iegādāties no citiem ražotājiem par ļoti saprātīgām cenām. Kur? Viena no ērtākajām un izdevīgākajām vietām pirkuma veikšanai – interneta veikalos.

Piem., apgrozījuma ziņā lielākais interneta veikals Latvijā www.1a.lv piedāvā vienu no plašākajiem mobilo telefonu piedāvājumiem – vairāk kā 250 mobilos telefonus no Nokia, Samsung, BlackBerry, Sony, Sony-Ericsson u.c. Arī cenas vienas no zemākajām Latvijā, jo mobilie telefoni pieejami sākot no 12 latiem, tātad šī ir īstā vieta, kur lēti iegādāties kvalitatīvu telefonu ar garantiju ne vien sev, bet arī savam bērnam.

Turpat iespējams iegādāties arī aksesuārus mobilajiem telefoniem, bet, lai nepārmaksātu par piegādi, savu sūtījumu var saņemt 1a.lv birojā Mūkusalas 41, Rīgā vai kādā no vairāk nekā 100 DPD „Paku Bodes” saņemšanas punktiem visā Latvijā bez maksas!

Mobilie telefoni skolas vecuma bērniem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *