minivenu nomaIeskatoties plašajā auto nomu piedāvājumā, jāsecina, ka tiek piedāvātas dažādas automašīnas, lai katrs var izvēlēties savai situācijai atbilstošāko. Dažādiem braucieniem lielākā draugu vai ģimenes lokā tiek piedāvāta minivenu noma- tās ir ne tikai ietilpīgas un ērtas, bet arī drošas un labi vadāmas automašīnas, kas ceļojumu padarīs maksimāli komfortablu.

Izvērtējot cenu līmeni var redzēt, ka šo automašīnu nomas cenas ir nedaudz augstākas kā citām, mazāk ietilpīgām automašīnām, tomēr nomāt minivenu sanāk izdevīgāk nekā izmantot vairākas mazākas ietilpības automašīnas- sevišķi, ja tiek plānots kāds tuvāks vai tālāks ceļojums ģimenes vai draugu lokā.

Visi piedāvātie miniveni ir labā tehniskā kārtībā un apdrošināti pret ceļu satiksmes negadījumiem. Papildus ērtībām bieži tiek piedāvāti daži citi pakalpojumi- GPS un bērnu auto sēdeklīšu noma, kas bieži vien ir ne tikai noderīgi, bet pat nepieciešami.

Lielākās auto nomas kompānijas piedāvā izvēlētās automašīnas rezervāciju ar interneta palīdzību- tas nodrošinās izvēlētās automašīnas pieejamību vajadzīgajā laikā un vietā. Izvērtējot auto nomas piedāvājumus, vērts ņemt vērā arī to, vai auto nomai ir filiāles un sadarbības partneri citās vietās Latvijā un pat pasaulē. Šis apstāklis palīdzēs rūpīgāk izplānot ceļojumu un sniegs papildus komfortu, jo automašīna būs pieejama tieši tur, kur tas būs nepieciešams. Turklāt, ir iespējams automašīnu saņemt vienā, bet nodot pavisam citā auto nomas filiālē- tas ir būtisks faktors, ja brauciens tiek plānots tikai vienā virzienā.

Lai nomātu automašīnu, nepieciešams atbilst dažām prasībām- jābūt vismaz 21 gadu vecam, ar autovadītāja apliecību un noteiktu braukšanas stāžu. Pirms automašīnas nomas vēlams izlasīt arī citus konkrētās auto nomas noteikumus un līguma nosacījumus, lai pēc tam nebūtu nekādu pārpratumu un brauciens izvēlētajā automašīnā izdotos lielisks.

Minivenu noma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *