mājas audio tehnikaMājas audio tehnikas piedāvājums tirdzniecības vietās ir plašs. Ņemot vērā, ka lielākajai daļai cilvēku nepatīk dzīvot klusumā, tad bieži vien dažādās dzīvesvietās var atrast pa kādai mūziku vai radio atskaņojošu iekārtai katrā telpā. Citiem patīk fona mūzika gatavojot ēst, vēl kāds klausās radio brokastojot, citam mūzika palīdz iemigt. Iemesli ir daudz un dažādi.

Katrai telpai ir sava, vispiemērotākā magnetola. No plašā mājas audio tehnikas klāsta nebūs grūti izvēlēties vispiemērotāko, it īpaši tāpēc, ka mājas audio tehnikai, atkarībā no ražotāja un piedāvātajām funkcijām ir ļoti plašs cenu diapazons. Ir vērts apdomāt, kuras no funkcijām ir nepieciešamas tieši taviem mūzikas klausīšanās paradumiem.

Guļamistabās vispiemērotākais ir radio pulkstenis Philips AJ 3115/12. Šo radio pulksteni ir iespējams izmantot kā modinātāju, bet tavi rīti pēc pamošanās būs pilni mūzikas, jautru joku vai ziņu atkarībā no tavas iecienītākās radiostacijas, turklāt tu vienmēr zināsi, cik ir pareizs laiks. Radio pulksteņu lielākais trūkums ir tas, ka tie atskaņo tikai radio stacijas.

Philips AJ 3115-12

Pārnēsājamās magnetolas ir piemērotas mazām telpām, piemēram, Philips AZ 1027. Šī magnetola atskaņo ne tikai radio stacijas, bet arī kasetes un kompaktdiskus, turklāt arī MP3 formātā ierakstītus kompaktdiskus. Šādas magnetolas lielākais trūkums ir skaņas kvalitāte, kas, lai gan ir pieņemama, tomēr, nav izcila.

Philips AZ 1027

Cilvēkiem, kuriem skaņas kvalitāte ir ļoti svarīga, jāiegādājas kāds no mājas audio tehnikas brīnumiem, piemēram, magnetola Philips MC M7000. Tā piedāvā ne tikai izcilu skaņas kvalitāti, ko nodrošina Hi-Fi kupolveida augstfrekvenču skaļrunis, bet arī stilīgu dizainu, kas iederēsies jebkurā modernā interjerā. Ar šo magnetolu iespējams klausīties ne tikai radio, bet arī visdažādākos kompaktdiskus un pat mūziku, izmantojot USB savienojumu.

Philips MC M7000

Vispiemērotākā magnetola lietošanai mājās

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *