Ikvienam iedzīvotājam ir zināmas nebūšanas, kas saistītas ar pastiprinātu līšanu un snigšanu. Šādos laika apstākļos sabiedrisko iestāžu – banku, lielveikalu, stacijas laukumu, sporta klubu, restorānu – telpas mēdz pārvērsties par peļķu labirintiem. Turklāt šādas telpas ir ne tikai estētiski nebaudāmas, bet arī apdraud cilvēku drošību, jo slapjās grīdas mēdz būt slidenas.

Ievērojami uzlabot šo situāciju var maināmie paklāji. AS „Emblēmu Paklāju Serviss” (EPS) piedāvā iznomāt kvalitatīvus maināmos paklājus, turklāt tas ir pilna  servisa pakalpojums. Respektīvi, paklāji tiek atvesti līdz klientam, tiek nodrošināta netīro paklāju apmaiņa pret tīrajiem, kā arī videi draudzīga paklāju mazgāšana.

Kā atzīst EPS speciālisti, gada drēgnajos mēnešos paklāju servisa pakalpojumi kļūst vēl pieprasītāki. Maināmie paklāji ir vislabākais līdzeklis, kā uzturēt tīras un sausas grīdas, kā arī paildzināt grīdas segumu kalpošanas laiku. Protams, lai nodrošinātu nevainojamu telpu tīrību, maināmo paklāju noma ir lielisks palīgs arī vasarā.

EPS piedāvā kokvilnas, neilona un gumijas paklājus. Kokvilnas paklāji izceļas ar sevišķi augstu mitruma uzsūkšanas spēju, tāpēc būs labs palīgs slapjos laika apstākļos, sevišķi lietpratīgi tos novietot pie ieejas telpās. Neilona paklāji izceļas ar augsto netīrumu savākšanas spēju, tāpēc tie iederēsies vietās, kur uzturas daudz cilvēku. EPS iespējams iznomāt arī divu veidu gumijas maināmos paklājus – komforta paklājus un skreiperus. Komforta paklāji būs kā ātrā palīdzība uz slidenām virsmām; telpās, kur darbinieki ilgstoši stāv kājās (tie mazina nogurumu); telpās, kurās atrodas triecienu nedroši priekšmeti (tiem piemīt amortizācijas spēja, tāpēc var samazināties saplēsto priekšmetu daudzums). Skreiperi ir pie ieejas iekštelpās novietojami gumijas paklāji, kas radīti rupjo gružu, ūdeņu un sniega savākšanai. Skreiperi atvieglos iekštelpu paklāju uzdevumu, jo lielu daļu netīrumu un ūdens savāks jau pirms ieiešanas telpās.

Izbaudiet ērtības, ko sniedz maināmie paklāji. Lai Jūsu telpas vienmēr būtu kā komforta saliņa, kur nožāvēt kājas!

Maināmie paklāji

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *