Dārza interjerā galdam ir liela nozīme. Kad saules pielietā dienā vēlamies vienatnē malkot spirdzinošu dzērienu, kad, saulei rietot, gatavojamies nakts svinībām un arī, kad, agra rudens lietus noskalotu, no zāles paceļam ābolu un meklējam tam vietu, izsmalcināts un funkcionāls galds ir miljonu vērts.

Dizaineris Raimonds Cīrulis ir radījis trīs galdu modeļus, kas paredzēti estētiem ar dažādām prasībām un gaumi.
Mazais MINI Table ir galdu pastarītis − visjaunākais un vissmalkākais no galdu modeļiem. Nelielais smilšu pulksteņa formas galdiņš ar slaido vidus daļu ir piemērots īstiem ekscentriķiem. Šis „Maffam Freeform” galds Tavam dārza interjeram piedos izsmalcinātību, un ikvienam garāmgājējam liks apstāties un apbrīnot tā dizainu. Jāsaka gan, galdiņš ir pārāk mazs, lai pie tā ieturētu maltīti. Taču, izmeklētam vakaram ar dārgu viesi pie kokteiļglāzes, tas būs tieši laikā. Un, protams, kā priekšmets, uz kura novietot rokassomiņu, dokumentu mapi vai ābolu.

Cilvēkiem, kuriem dārzs ir vieta, kurā risināt daudzsološas sarunas, iesakām galdu KING Table. Šis vidēji lielais galds izceļ pie tā sēdošo cilvēku personības šarmu un liek sajusties patiešām karaliski. Tāpēc būs piemērots gan lietišķām tikšanās reizēm, gan draudzīgai tērzēšanai.

Tomēr, ja esat klasisku vērtību cienītājs, rekomendējam MONO Table. Tas ir pietiekami liels, lai pie tā sapulcētos vairāki cilvēki un ieturētu maltīti. Dārzā ēdienam ir pavisam cita garša. Turklāt šis „Maffam Freeform” galds Tavu dārza interjeru darīs cienīgu un būs centrālais priekšmets dārza viesībās.

Lai arī kurš „Maffam Freeform” galds Tavam dārza intejeram izrādītos atbilstošāks, pateicoties materiāla kvalitātei un izturībai, tas rotās dārzu vēl ilgi!

Maffam Freeform galds Tavam dārza interjeram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *