mācies internetā - r1tv.lvVisas vidusskolas Rīgā koncentrējas uz vienu mērķi, – sagatavot skolēnus mācībām Augstskolā. Mācību laikā skolēns apgūst mācību programmu, katru mēnesi mācoties 3 mācību priekšmetus un kārtojot katrā no tiem pa ieskaitei. Tomēr mūsdienās, attīstoties saziņas kanāliem, mācības attālināti ir kļuvušas daudz populārākas nekā agrāk. Tā kā vidusskola ir ļoti nozīmīgs faktors turpmākajā dzīvē, prestižas vidusskolas izvēle ir vitāli svarīga. Tā kā arvien pieprasītāks kļūst mūsdienīgs apmācību process, tālmācība ir variants, ko saviem bērniem izvēlas daudzi vecāki . Bez tam, tālmācību gaitā paliek skolotājs – skolēns attiecības, mācību materiāla izzināšanas laiks, tiek pielietota labi izplānota mācību programma. Citāda ir tikai programmas pasniegšanas metode.

Tālmācības vidusskola ļauj jauniešiem pašiem plānot savu laiku – pilngadību sasnieguši jaunieši jau var strādāt un tajā pat laikā mācīties internetā. Skolēns var ērti mācīties un iesniegt savus pārbaudes darbus online. Tādējādi pasniedzējs var analizēt izpildīto uzdevumu rezultātus un sniegt atbildi, paziņojot atzīmes un ieteikumus. Skola uzņem skolēnus jebkurā no mācību mēnešiem – uzrādot sekmju izrakstu visas atzīmes no iepriekšējās skolas tiks ieskaitītas un mācības turpināsies tajā pašā klasē, tikai internetā.

Mācības neklātienē – nozīmīgākie ieguvumi: * Vienkāršs mācību process, izdevība mācīties pašam organizējot savu laiku no jebkuras vietas, kur ir pieeja internetam; * Nepieciešamības gadījumā parasti ir iespēja nākt uz konsultācijām pie pasniedzēja klātienē; * Tālmācības skola un viņu sniegtais apmācību process ir daudz efektīvāks nekā monotonas mācības klātienē; *Mācību programmu var apgūt un skolu var pabeigt jau gada laikā; * Tā kā prasme strādāt internetā mūsdienās ir ļoti svarīgs faktors, skolēni mācību laikā apgūst arī šīs iemaņas.

Tālmācības vidusskola ir viena no vispārējās vidējās izglītības neklātienes skolām Rīgā un arī visā Latvijā, kas ļauj iegūt pamatskolas un vidusskolas izglītību internetā. Iegūt sīkāku informāciju vai uzdot savu jautājumu iespējams online – skolas mājas lapā r1tv.lv vai arī dodoties uz tikšanos pašā skolā.

MĀCIES NO JEBKURAS VIETAS, KUR IR PIEEJA INTERNETAM