lētas octasOctas, Kasko – jēdzieni, ar ko sastopas katrs autovadītājs, jo auto apdrošināšana ir būtisks faktors. Auto apdrošināšana palīdz izvairīties no izdevumiem gadījumos, kad noticis ceļu satiksmes negadījums. Ja vajadzīga auto apdrošināšana, būtiski izvērtēt vairākus variantus un izvēlēties izdevīgākos .

Viens no variantiem, kur atrodama informācija par apdrošināšanu, ir Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā ltab.lv. Lai gan ltab.lv Kasko apdrošināšanas variantus nevar salīdzināt , tomēr tur pieejami statistikas dati un noderīgi padomi ikvienam autovadītājam.

LTAB ir apvienojušies tie apdrošinātāji, kuriem ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādā veidā būs vieglāk atrast, kura ir labākā OCTA polise.

KURA IR LĒTĀKĀ OCTA ? UZZINI TO LTAB IZVEIDOTAJĀ MEKLĒTĀJĀ

LTAB- izdevīgs variants, kā saprast, kura OCTA ir vislabākā tieši Tavai automašīnai. Ņemot vērā, ka birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev aktuālo informāciju varēsi atrast īpaši ērtā veidā – atliek vien ievadīt vajadzīgos datus meklētājā, lai pēc brīža jau saņemtu aktuālo informāciju par to, kurš apdrošinātājs nodrošina visizdevīgāko OCTA polisi.

LTAB nodrošina vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur iegādāties lētas octas, ir pārliecināties, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla visiem, kuriem jāiegādājas OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl vienkāršāk!

LTAB ļaus, piemēram, iegūt informāciju par apdrošināšanas līgumiem vai iepazīties ar polišu sērijām. Tāpat pieejama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī to limitus.

Turpat arī visa aktuālā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām nopērkama Octa polise, normatīvie akti, kā arī apraksts par Bonus-Malus sistēmu.

LTAB piedāvā arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko tādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

MOBILĀ APLIKĀCIJA KATRA AUTOVADĪTĀJA ĒRTĪBĀM

Klientu ērtībām izveidota visām mobilajām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne tikai to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, izmantojot šo aplikāciju iespējams apdrošinātājam nosūtīt informāciju par satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Lejupielādē aplikāciju un izbaudi visas tās sniegtās priekšrocības – uzzini, kur var nopirkt lētas Octas un saņem informācijuērti un vienkārši. Ar aplikāciju Octas vēl ērtāk pieejamas!

Ar ltab.lv Kasko un Octas nopērkamas vēl izdevīgāk! Mūsdienās bez auto apdrošināšanas nevar iztikt, tādēļ ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs atrast pēc iespējas vienkāršāk.

Ltab.lv – visa būtiskā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visas apdrošināšanas kompānijas piedāvā vienādus apdrošināšanas noteikumus, nav vajadzīgs pārmaksāt. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

LTAB.lv- iegādājies savu OCTA un KASKO polisi