Latvijas ekskluzīvo mēbeļu meistardarbnīcā „Maffam Freeform” tiek radītas ne vien neliela izmēra mēbeles, bet arī tādas, kuras pat lielākos maksimālistus atdara smaidā. Majestātisks sēdeklis – MANU King ir kā radīts cilvēkiem ar ambīcijām. Apjomīgs sēžamzonā, ērtu atzveltni un tik lieliem roku balstiem, lai uz tiem rokas varētu novietot pat cilvēks ar stingrāko krampi.

MANU King

Neraugoties uz iespaidīgajām formām, MANU King ir pietiekami viegls, lai to bez pūlēm pārvietotu. Turklāt tā vidus ir tukšs, tāpēc krēsls neradīs nospiedumu dārza zālienā. Pat bites, kas nejauši tiks iesprostotas krēsla viducī, atradīs ceļu uz brīvību caur sēdekļa caurumiņiem. Izrādās, interesantajiem caurumiņiem, kas tikuši iegūti, krustojot bazalta šķiedras pavedienus, ir vēl kāda priekšrocība. Ievietojot krēslu apakšās lampas, tiek radīts ļoti interesants gaismas efekts. Ar majestātiskajiem sēdekļiem – MANU King Jūsu dārzs ikvienā nakts ballē būs pārtapināms par pasaku dārzu ar milzīgām uguns bumbām tā centrā. Par kārdinošu apskates objektu gan viesiem, gan ikvienam garāmgājējam.

Majestātiskais sēdeklis − MANU King ir dizainera Raimonda Cīruļa labi noslīpēta dizaina pērle. Gluži kā tās pašas sērijas galds KING Table, kurš lieliski izskatās kopā ar vairākiem majestātiskajiem krēsliem. Šāds komplekts būs noderīgs ne tikai dārzā, bet arī verandā, vasarnīcā un pat terasē, kur norisinās ar darbu saistītas apspriedes.

Meistardarbnīcā „Maffam Freeform” tapušās mēbeles nav lētas, tomēr tām ir liela pievienotā vērtība. Tās ir pirmās mēbeles pasaulē, kuras ir izgatavotas no bazalta šķiedras. Šis materiāls, kura galvenā sastāvdaļa ir no vulkāniem izspļautais iezis bazalts, ir ekoloģisks un ārkārtīgi izturīgs. Inovatīvais materiāls savienojumā ar lielisku un neredzētu dizainu, ir atslēga uz „Maffam Freeform” mēbeļu atpazīstamību Latvijā un ārpus tās.

Liels un karalisks – krēsls MANU King

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *