Interneta veikalsInterneta veikals 1a.lv Latvijā darbojas jau kopš 2002. gada un ir apgrozījuma ziņā lielākais e-veikals Latvijā. Veikals vienuviet piedāvā daudzveidīgu preču klāstu, tajā skaitā datortehniku, telefonus, foto un video tehniku, biroja tehniku, televizorus, sadzīves tehniku, sporta preces, preces skaistumam un veselībai, tūrisma un atpūtas preces un daudz ko citu.

Kāpēc 1A.LV?

  • Apgrozījuma ziņā lielākais interneta veikals Latvijā;
  • Plašas iepirkšanās un pirkuma apmaksas iespējas;
  • Iespēja iegādāties preces līzingā;
  • Veikalam ir sava garantijas preču nodaļa;
  • 1a.lv klientiem pieejamas atlaides, akcijas;
  • Augsta līmeņa klientu apkalpošanas serviss;
  • Sūtījumu piegāde pa visu Latviju jau 2 dienu laikā*
  • Doties uz Interneta veikalu 1a.lv

*Ja sūtījuma veikšanas brīdī prece atrodas noliktavā, tā tiek piegādāta klientam jau 2 darba dienu laikā.

Kas pieejams 1A.LV klientiem?

Savas pastāvēšanas laikā 1a.lv ir izpētījuši, kas labāk patīk cilvēkiem un, ejot līdzi laikam, piedāvā saviem klientiem tikai aktuālus piedāvājumus. Savu sadarbību veikals veic tikai ar lielākajiem Latvijas un Eiropas vairumtirgotājiem. Arī sadarbība ar pasaules labākajiem ražotājiem notiek bez starpniecības, līdz ar to 1a.lv spēj nodrošināt klientus ar dažādiem jaunumiem un pievilcīgām cenām.

Tiem, kas ir ieinteresēti iegādāties preces par vislabākajām cenām, noteikti novērtēs 1a.lv rīkotās akcijas un piedāvātās atlaides līdz pat 40% un vairāk! Par visām atlaidēm un aktuālajiem jaunumiem iespējams uzzināt interneta veikala mājaslapā, tieši šim mērķim veltītās sadaļās.

Lai pēc iespējas vairāk atvieglotu iepirkšanās procesu, klientu rīcībā ir ērta un pārdomāta mājaslapa, kurā visas preces sagrupētas atbilstoši kategorijām. Katrai precei klāt ir attēls, tehniskā specifikācijas un preces apraksts. Tāpat ikviens var atzīmēt vairākas preces salīdzināšanai un beigās starp atzīmētajiem variantiem izvēlēties optimālāko variantu, bet tik pat labi, izmantojot speciālu „preču filtru” ikviens var atrast vēlamo preci pēc sev svarīgiem kritērijiem, piem., cenas, ražotāja u.tml.

Interneta veikals 1a.lv piedāvā arī bezmaksas sūtījumu piegādi pa visu Latviju gadījumos, ja klients izvēlas saņemt preci kādā no DPD paku bodēm Latvijas lielākajās pilsētās. Savukārt piegāde ar kurjeru pieejama sākot no Ls 1.99 Rīgā un no Ls 4.99 pārējā Latvijas teritorijā.

Lielākais interneta veikals Latvijā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *