wifi internetsVairums cilvēku piekopj ātru dzīves veidu un vēlas ne vien ātri pārvietoties pa pilsētu, bet arī zidenīgi ātri paveikt darbus, lai pēc tam varētu baudīt darba augļus vai vienkārši atpūsties. Un arī internetam mūsdienās ir jābūt ātram – tā ir viena no galvenajām prasībām. Svarīgi, lai vēlamā interneta vietne ielādējas operatīvi, lai nav ilgi jāgaida, kamēr bilde tiek nosūtīta vai filma lejupielādējas. Ātrums ir atslēgas vārds.

Interneta tehnoloģijas nu jau kādu brīdi piedāvā bezvadu internetu jeb Wi-Fi. Tas ir bezvadu platjoslas internets, kuru īpaši ērti izmantot portatīvajos un plaukstas datoros, kā arī telefonos, kuros iestrādāta šī tehnoloģija, tas darbojas pa gaisu un ļauj cilvēkiem atbrīvoties no tik nevēlamajiem vadiem un kabeļiem. Parasti Wi-Fi darbojas nelielā rādiusā kādā konkrētā ēkā vai tās daļā.

Uzņēmuma Lattelecom  piedāvātais Wi-Fi internets ir pieejams lielveikalos, kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās, kā arī pie Lattelecom taksofoniem visā Latvijā. Arī autoostā gaidot autobusu, ir iespējams tam pieslēgties un izmantot. Jāmeklē tikai uzlīme ar Wi-Fi simboliku. Šāda pakalpojuma cena būs sākot no 1.96 LS. Pakalpojuma abonentiem būs jāmaksā par interneta lietošanas ilgumu, proti – par dienu, nedēļu vai mēnesi. Lattelecom ir parūpējies, lai Wi-Fi pieslēgšana būtu maksimāli vienkārša un saprotama.  Tas ir ļoti izdevīgi, ja mājās vai darbā ir notikusi kāda ārkārtas situācija un uz brīdi nav pieejami citi interneta veidi, atliek tikai sameklēt Wi-Fi piekļuves punktu un ir iespējams turpināt iesākto nodarbi, bez stresa un liekām raizēm, ka kaut kas tiks nokavēts vai netiks izdarīts.

Wifi internets Lattelecom

Cik liels ir Lattelecom Wi-Fi interneta ātrums? Tā ātrums ir līdz 10 Mbit/s. Tas būs tieši laikā, lai neliktu Jums vilties un Jūs spētu ātri un operatīvi paveikt visas sev nepieciešamās darbības. Lasīt ziņas, pārbaudīt virtuālās vēstules, skype sarunāties ar paziņu ārzemēs, pat samaksāt elektrības rēķinu, vienlaicīgi ēdot pusdienas kafejnīcā, kurā ir pieejams Wi-Fi piekļuves punkts internetam.

Kompānijas mājas lapā varat saņemt plašāku informāciju par Lattelecom Wi-Fi interneta piedāvājumu un ērtību labad noskaidrot precīzāk piekļuves punktu vietas, kas atrodas vistuvāk Jūsu darba vietai vai mājām. Wi-Fi internets ir noderīgs jebkurā dzīves situācijā un tā ātrums atbilst klientu prasībām. Pārliecinieties par to izmantojot Wi-Fi, internetu bez raizēm par kabeļiem un vadiem.

Lattelecom Wi-Fi interneta ātrums

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *