lattelecom optiskais internetsNesen veiktajā pētījumā, uzņēmums „Pando Networks” secināja, ka Latvijā ir piektais ātrākais internets pasaulē. Pirmo vietu ieņem Dienvidkoreja, tai seko Rumānija, Bulgārija, Lietuva un Latvija.  Varam secināt, ka Latvijā ir pieejams  viens no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Eiropā!

Optiskais internets ir viens no populārākajiem, modernākajiem un ātrākajiem interneta pieslēguma veidiem.  Šis pieslēgums ir ātrākais pieejamākais interneta veids, ko pirms vairākiem gadiem ieviesa elektronisko sakaru operātors Lattelecom.

 Lattelecom optiskais internets piedāvā līdz pat 500 Mbit/s ātru internetu abos virzienos (lejupielāde un augšupielāde)

Ierīkošana:

Lattelecom optisko internetu iespējams pieteikt internetā, zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu vai kādā no Lattelecom birojiem. Ņemiet vērā, ja pieteiksiet pakalpojumu internetā, Jums tiks piemērota 5 Ls atlaide. Šī atlaide tiks piešķirta vienu reizi jau nākamajā  Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas!

  • Optiskā vada ievilkšana dzīvoklī un modema uzstādīšana;
  • Vadu ierīkošana līdz datoram, televizoram un telefonam;
  • Optiskā interneta un interaktīvās TV pārbaude

Lattelecom optiskais internets piedāvā trīs pakalpojumu veidus:

  • Optiskais internets: ar lejupielādes ātrumu no 20 līdz 200 Mbit/s;
  • Optiskā interneta komplekti: ar Mājas telefonu un Interaktīvo televīziju dažādās kombinācijās. Pieejamas bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā, kā arī izdevīgi starptautiskie tarifi.
  • Mājas VIP komplekts: ar lejupielādes ātrumu līdz pat 500 Mbit/s un daudziem papildus pakalpojumiem–bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā, wi-fi, interaktīvā televīzija u.c.

Neapšaubāmi, Lattelecom optiskais internets ir labākā izvēle ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Lattelecom vērienīgo optiskā tīkla infrastruktūras izbūvi uzsāka 2009. gadā, un šobrīd optiskais internets pieejams lielākajās Latvijas pilsētās, bet izbūve aktīvi turpinās. Ja dzīvojat pilsētā, tad ar pieslēgumu nevarētu rasties problēmas, savukārt, ja dzīvojat lauku reģionā, Jums nepieciešams Lattelecom mājaslapā ierakstīt savu mājas adresi vai telefona numura.  Lattelecom pakalpojuma pieejamības precizitāte ir 95%. Pēc Jūsu pieteikuma saņemšanas uzņēmums veiks tehnisko iespēju pārbaudi un informēs, vai Jūsu dzīvesvietā optisko internetu ir vai nav iespējams ierīkot.  Ja atbilde būs negatīva, Jums ir iespēja konkursa kārtībā balsot par savu adresi, pārliecinot Lattelecom, ka Jūsu dzīvesvietā optiskais internets ir nepieciešams un izdevīgs abām pusēm!

Pieteikt pakalpojumu

Lattelecom optiskais internets kā viens no ātrākajiem Eiropā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *